Joanna Koroniewska o małżeństwie z Maciejem Dowborem: „Nie wiem, czy jest udane”. To dzięki TEMU wytrzymali ze sobą tyle lat

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska dostała pytanie o małżeństwo. Sama nie wie, czy jest udane. Zdradziła, jak udało się im przetrwać tyle lat razem. 

Joanna Koroniewska ukończyła łódzką filmówkę. W 2000 roku zadebiutowała na planie serialu M jak miłośćPonad dekadę wcielała się tam w rolę Gosi Chodakowskiej. Zagrała też w innych fabułach, w tym w Daleko od noszy. Prywatnie jest żoną Macieja Dowbora. Para sformalizowała związek w 2014 roku. Wychowują razem córki: Janinę (ur. 2009) oraz Helenę (ur. 2018).

Aktorka ma zarówno fanów, jak i hejterów. Z tymi drugimi od dawna ma na pieńku. W pewnym momencie zdecydowała się publicznie udostępniać ich obraźliwe wpisy. O genezie tej decyzji opowiedziała Jastrząb Post.

Z powodu wieku. Im jestem dojrzalsza, tym mam większy dystans do siebie. Tym bardziej znam swoje wady i tym mniej się nimi przejmuję. Wydaje mi się, że tyle w życiu przeszłam również tych nie za fajnych rzeczy i wydaje mi się, że przez to i przez te doświadczenia wiem, co w życiu jest ważne i co motywuje mnie do działania. Te wszystkie złe rzeczy, które inni publikują na mój temat, to tak naprawdę publikują te osoby o sobie, to one mają wielkie problemy z sobą i wydaje mi się, że to jest tak, że im dłużej żyje i funkcjonuję w świecie show-biznesu tym bardziej mam wrażenie, że taką stabilizację mam zupełnie gdzie indziej czyli w rodzinie. Więc ten hejt mnie w żaden sposób nie wybija, nie powoduje, że czuję się gorsza – wyznała.

Joanna Koroniewska o swoim małżeństwie

Asia, podobnie jak inne gwiazdy show-biznesu, często organizuje na Instastory sesje pytań i odpowiedzi.

Jaki macie sekret udanego związku? – zapytała tam ją jedna z użytkowniczek.

Adresatka tego pytania podzieliła się szczerą odpowiedzią, sugerując, że wcale nie jest przekonana, czy związek jest udany.

Oj nie wiem, czy jest udany. Na pewno wiem, że związek to jeden wielki kompromis. Z każdej strony – odpowiedziała.

Na koniec dodała, że to właśnie dzięki sztuce kompromisu udało się im przetrwać przez te wszystkie lata.


Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor z córkami – Wigilia 2022

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor z córkami – Wigilia 2022

Urodziny córki Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Urodziny córki Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor - otwarcie butiku wnętrzarskiego

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor - otwarcie butiku wnętrzarskiego

Komentarze

 • GośćEwa pisze:

  Nie trawie tych durnych ludzi

 • Gość pisze:

  Nie trawie tych durnych ludzi

 • Gość pisze:

  Szczęścia życzę na dalsze lata

 • Ula pisze:

  Oczywiście że kompromis szczególnie jak dużo się dzieje w Krakowie z Dowborem i jakąś Panią adwokat czy coś? Słabe akceptowanie zdrad

  • Lena pisze:

   Ula, ty lepiej zobacz co się dzieje w twoim związku, pewnie masz już rogi. A jeśli nie żyjesz w związku, to nie zazdrość innym. Dowbory są strasznie zajęte. Ciągle pracują. Ale też znajdują czas, żeby dobrze bawić się w swoim towarzystwie. Kidy mieliby czas na zdrady? No kiedy? Dowbory są wspaniali dla siebie i dla swoich dzieci. Nic o nich nie wiesz, więc przestań oczerniać. Życzę ci takiego samego szczęścia i takiej samej miłości, jaką darzą się Dowbory.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×