Szukaj

Cały Paryż zaniemówił na widok Joanny Horodyńskiej! W nowej fryzurze w ogóle nie przypomina dawnej siebie!

Joanna Horodyńska nowa fryzura

Joanna Horodyńska nowa fryzura

Joanna Horodyńska przefarbowała włosy

Paryski Tydzień mody przyciągnął do stolicy Francji śmietankę pasjonatów trendów z całego świata. Wśród uczestników Paris Fashion Week nie mogło zabraknąć jednej z najpopularniejszych polskich ekspertek w dziedzinie mody – Joanny Horodyńskiej. Stylistka podczas wydarzenia zachwyciła swoją oryginalną stylizacją i zaskoczyła nową fryzurą.

Horodyńska trzy lata temu przefarbowała swoje włosy na jasny blond. Połyskujący kolor odejmujący lat najwyraźniej zdążył się już znudzić Joannie, bowiem właśnie zdecydowała się na zmianę o 180 stopni – teraz jest brunetką.

Za metamorfozę Horodyńskiej odpowiadają ci sami eksperci, którzy namówili ją do utlenienia włosów. Wykwalifikowani specjaliści pomogli wrócić stylistce z powrotem do niemalże naturalnego odcienia. Decyzja była strzałem w dziesiątkę – Joanna zebrała same ochy i achy, nie tylko wśród paryskiej elity z branży mody, ale też u swoich wirtualnych obserwatorów:

  • OMG ! Dopiero gdy przeczytałam, zwróciłam uwagę na włosy ! Wydały mi się tak naturalne, oczywiste i pasujące do pani Jest pani tak piękna, że przywykłam już do blondu. Ale teraz to jest dopiero pięknie

  • W blondzie było uroczo ,ale teraz jest po prostu przepięknie ! Ciemniejszy kolor włosków podkreśla Pani piękne rysy twarzy 🙂

  • Ooo, widzę, ze się zdecydowałaś. Świetnie wyglądasz, mówiłam, ze 5 lat młodziej jak nic

Myślicie, że nowa fryzura Horodyńskiej to zwykła jesienna fanaberia, czy wiąże się z nią jakiś nowy projekt? Przypomnijmy, że w przypadku blondu chodziło o kontrakt z firmą produkującą farby do włosów.

Jak oceniacie metamorfozę Horodyńskiej?

Joanna Horodyńska nie oszczędzi nikogo, nawet ciężarnej Anny Wendzikowskiej! Wbiła jej szpilę, a przecież ona tylko chciała ukryć brzuszek!

Ada Fijał nagle rozstała się z magazynem „Party”. Tylko nam wyjawiła powody swojej decyzji [WIDEO]

Dorota Gardias dokonała cudu! Mocno schudła nie ruszając nawet palcem na siłowni! Zdradziła swój szokujący sekret


Joanna Horodyńska brunetką

Joanna Horodyńska brunetką

Joanna Horodyńska brunetką

Joanna Horodyńska brunetką

Joanna Horodyńska brunetką

Joanna Horodyńska brunetką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×