Grafik oszpecił Joannę Brodzik na okładce. Piękna aktorka padła ofiarą Photoshopa. Internauci grzmią

Joanna Brodzik

Joanna Brodzik

Wizerunek Joanny Brodzik znalazł się na okładce Twojego stylu. Fani aktorki są mocno podzieleni. Niektórzy z nich uważają, że grafik magazynu przesadził.

Joanna Brodzik to jedna z popularniejszych aktorek w Polsce. Piękność przyszła na świat w 1973 roku. W drugiej połowie lat 90. ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Gwiazda jest rozpoznawalna z ról w produkcjach, takich jak: Kasia i Tomek, Magda M., Dom nad rozlewiskiem, Pianista, Klan, Ogniem i mieczem, Złoto dezerterów, Graczykowie, Dzieci i ryby, Nie rób scen, Nigdy w życiu!, Receptura, Synchronizacja, Jasne błękitne okna, Córka konsula, Gwiezdny pirat.

Od 2003 roku Joanna jest w związku ze starszym o kilka lat Pawłem Wilczakiem. Aktorska para wychowuje bliźniaków: Jana Franciszka (ur. 2008). Pawła możecie kojarzyć z występów w filmach i serialach jak np.: Wesele, Ostra randka, Pan T., Kasia i Tomek, Haker, Killer-ów 2-óch, Złoty środek, Usta Usta, Weekend, Ekstradycja Ekstradycja 3. 

Joanna nie bez powodu uchodzi za jedną z najpiękniejszych gwiazd kina – wysoki wzrost (ponad 170 cm), smukła figura i długie, blond włosy powodują, że jest ona często zapraszana do udziału w sesjach zdjęciowych. Ostatnio znalazła się na okładce nowego numeru magazynu Twój styl. Zdjęcie z okładki pisma wywołało jednak spore zamieszanie…

Joanna Brodzik na okładce Twojego stylu. Co nie spodobało się fanom?

Joanna Brodzik pojawiła się na okładce ubrana w różowy strój w dalekowschodnim stylu i z rozpuszczonymi włosami. Zdjęcie okładki powędrowało na profil Twojego stylu na Instagramie. W komentarzach wywiązała się zażarta dyskusja. Część fanów uznała, że Joanna wygląda wspaniale. Inni stwierdzili, że w ogóle nie przypomina siebie, bo grafik zbytnio wyretuszował fotografię.

Zwolennicy takiego przedstawienia Asi pisali:

 • Wow!!! Piekna okładka !!!

 • Śliczna okładka.

 • Piękna okładka.

Krytycy zauważyli z kolei:

 • Jesteście pismem o kobietach i dla kobiet. Tymczasem na okładkach i wewnątrz pokazujecie zupełnie odrealnione wizerunki kobiet, które nie są nawet do siebie podobne. Zlewają się w jedną masę sztucznych identycznych twarzy.

 • Grafika trochę poniosło.

 • Okładka tym razem nie teges…

Trudno nie odnieść wrażenia, że zdjęcie rzeczywiście zostało „upiększone” na siłę, co przyniosło raczej kiepski rezultat – naszym zdaniem Joanna jest na tyle piękną kobietą, że grafik powinien trochę odpuścić i pokazać ją w bardziej naturalnym wydaniu. A wy jaką macie opinię na ten temat? Podzielcie się nią w sekcji komentarzy.


Joanna Brodzik na okładce

Joanna Brodzik na okładce "Twojego Stylu"

Joanna Brodzik promuje książkę Magda M. Słoneczna strona

Joanna Brodzik promuje książkę Magda M. Słoneczna strona

Joanna Brodzik na planie serialu Receptura

Joanna Brodzik na planie serialu Receptura

Komentarze

 • Gość pisze:

  Sliczna byla po co wlosy na blond robi Rozjechali jej twarz na tym zdjeciu

 • ROMANS PAWEL DELAG pisze:

  RADOSLAW PAZURA ROMANS JOANNA BRODZIK

  • Gość pisze:

   Do autora/autorki: wzrost nie może być wysoki czy niski, to osoba charakteryzująca się danym wzrostem może być wysoka lub niska.

 • Gość pisze:

  Ja tam zadnego gotoszopa nie widze, moze wyhladzoli jej kilka zmarszczek mimicznych, jedli juz, ale wyglada jak ona, prawie 50 letnia kobieta.

 • Gość pisze:

  Taki live nie ma lekko lata lecą lepiej nie bedzie tata a marcin powiedźiał im lepsze osiągnięcia tym lepszy samochód no tak jak widać po nas ale jak patrze na os4edlu to n4e mamy czym szpanować nawet pisary i piosniarze mają repre w gałe trucking girl blacharek ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×