Joanna Brodzik o samotności: „Samotne trwanie przy swoim”. Pojawiły się plotki o rozstaniu

Joanna Brodzik

Joanna Brodzik

Joanna Brodzik na Instagramie dodała nowy wpis, w którym wypowiedziała się na temat samotności. Czy ma to związek z trwającą epidemią koronawirusa? A może odnosi się do jej życia prywatnego?

Joanna Brodzik to kolejna gwiazda, która zachęca, by podczas trwającej epidemii koronawirusa w Polsce, #zostacwdomu. By uprzyjemnić swoim fanom czas, a także sprawić, by kwarantanna nie była taka nuda, od kilku dni publikuje ciekawe filmiki na Instagramie.

Wymyśliła też własny hasztag #DajCzasSobieNieWirusowi, który ma zachęcać do wykorzystania nadmiaru czasu wolnego w mądry sposób.

Joanna Brodzik na Instagramie. Nowy wpis gwiazdy

Brodzik, oprócz materiałów wideo, przemyśleniami dzieli się też w formie pisanej. Tak było też w czwartkowy wieczór, gdy w opisie nowego zdjęcia na Instagramie, wypowiedziała się na temat samotności. Podkreślała, że w związku z koronawirusem w Polsce, będą momenty, w których samotne trwanie przy swoim będzie się wydawać zbyt trudne i zbyt przerażające.

Wtedy jednak trzeba sięgać w głąb własnego nieskrępowanego serca i samemu sobie przypomnieć: „To ja jestem bezdrożem. (…). W obliczu sytuacji, która nas wszystkich dotyczy jakże aktualnym staje się cytat „To ty jesteś bezdrożem”. Jesteśmy w momencie, gdzie brak refleksji jest niemożliwy. Jest niebezpieczny. Odwaga w przejściu tego trudnego i nieprzewidywalnego czasu to wielkie wyzwanie. Skupienie na życzliwości, odpowiedzialności i wzajemnym wsparciu wydaje się teraz najistotniejsze…

View this post on Instagram

„Świat potrzebuje, żebyśmy mówili głośno, co myślimy, i bronili naszych przekonań. Mam tylko nadzieje, że będziemy to robić w sposób przyzwoity i z szacunkiem dla innych. Lekceważąc lub szargając własne człowieczeństwo – choćby tylko w odpowiedzi na lekceważenie i szarganie – sami łamiemy ducha naszych nieskrepowanych serc. Spośród wszystkich nawoływań o odwagę, które skierowałam do moich czytelników w ciągu ostatnich 9 lat, te dotyczące odważnego przemierzania bezdroży stanowi największe wyzwanie. Może najbardziej zaboleć. Jak jednak przypomina nam Maya Angelou w swojej wypowiedzi, nie ma innej drogi do wyzwolenia. Człowiek jest wolny tylko wtedy, gdy uświadomi sobie, że nigdzie nie przynależy, zupełnie nigdzie, ponieważ jego miejsce jest wszędzie. Cena jest wysoka, ale nagroda – wspaniała*. Na tym skończę. Na pewno będą chwile, gdy samotne trwanie przy swoim będzie się wydawać zbyt trudne i zbyt przerażające , gdy zwątpimy w to, że jesteśmy w stanie jakoś uporać się z niepewnością. Ktoś gdzieś powie: „Nie rób tego. Ktoś taki jak Ty nie poradzi sobie na bezdrożach”. Wtedy jednak trzeba sięgać w głąb własnego nieskrępowanego serca i samemu sobie przypomnieć: „To ja jestem bezdrożem”- Brené Brown fragment książki "Z odwagą w nieznane". Dziś fragment kończący "Z odwagą w nieznane". W obliczu sytuacji, która nas wszystkich dotyczy jakże aktualnym staje się cytat "To ty jesteś bezdrożem". Jesteśmy w momencie, gdzie brak refleksji jest niemożliwy. Jest niebezpieczny. Odwaga w przejściu tego trudnego i nieprzewidywalnego czasu to wielkie wyzwanie. Skupienie na życzliwości, odpowiedzialności i wzajemnym wsparciu wydaje się teraz najistotniejsze… #zostajewdomu #zostańwdomu #dajczassobieniewirusowi

A post shared by Joanna Brodzik Official (@joanna_brodzik_official) on

Chociaż wydawać by się mogło, że wpis gwiazdy związany jest z rozprzestrzeniającą się epidemią w Polsce, może mieć drugie dno dotyczące życia prywatnego. Od jakiegoś czasu plotkuje się, że Joanna i Paweł Wilczak przechodzą kryzys i są bliscy rozstania. Czyżby w ten sposób to potwierdziła? Ocenę pozostawiamy Wam.

Zobacz także: Joanna Brodzik wstydzi się brzucha po bliźniaczej ciąży. Zdjęciem wywołała lawinę, której się nie spodziewała


Joanna Brodzik - wpis o koronawirusie

Joanna Brodzik - wpis o koronawirusie

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na premierze filmu Pan T.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na premierze filmu Pan T.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na premierze filmu Pan T.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na premierze filmu Pan T.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×