Maciej Stuhr pokazał zdjęcia ze ślubu rodziców. Jego mama wyglądała jak gwiazda Hollywood, a ojciec? Przystojniak!

Jerzy Stuhr

Jerzy Stuhr

Jerzy Stuhr w te święta ma podwójne powody do radości. Aktor obchodzi 50. rocznicę ślubu ze swoją żoną Barbarą. Z tej okazji życzenia swoim rodzicom złożył Maciej Stuhr. Przy okazji pokazał ich ślubne portrety. 

Jerzy Stuhr jest jednym z najbardziej znanych polskich aktorów. Na swoim koncie ma wiele niezapomnianych ról. Na dużym ekranie zadebiutował w 1971 roku. Od tamtej pory regularnie pojawia się w największych produkcjach, w których tworzy kreacje na długo zapadające w pamięci fanów. Jedną z ról, z którą jest najbardziej kojarzony, jest postać Maksa Paradysa w filmie Seksmisja z 1983 roku. Swój komediowy talent potwierdził w filmach Kiler i Kiler-ów 2-óch, gdzie bawił do łez, grając postać komisarza Ryby.

Oprócz wielkiej kariery udało mu się także stworzyć bardzo udane życie rodzinne. Aktor w 1971 roku poślubił Barbarę Kóskę, z którą doczekał się dwójki dzieci. Jego syn Maciej, który przyszedł na świat 4 lata po ślubie, poszedł w ślady swojego ojca i również został aktorem. Para ma jeszcze młodszą córkę Mariannę. Żona Jerzego jest skrzypaczką i założycielką zespołu Amar Corde. Małżonkowie znają się od dzieciństwa, a dzisiaj obchodzą okrągłą rocznicę ślubu.

Jerzy Stuhr świętuje 50. rocznicę ślubu

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinny czas w roku. Na profilach gwiazd pojawia się mnóstwo pięknych zdjęć, na których możemy podziwiać, jak spędzają czas z najbliższymi. Rodzina Stuhrów ma dzisiaj podwójne powody do świętowania, ponieważ Jerzy i Barbara świętują złote gody. Jubileuszem swoich rodziców postanowił podzielić się w sieci Maciej Stuhr.

W social mediach dodał kilka archiwalnych ślubnych zdjęć. Możemy zobaczyć, jak Jerzy Stuhr i jego małżonka wyglądali w dniu ślubu. Oboje prezentowali się zjawiskowo. Mama Macieja w niczym nie ustępowała gwiazdom Hollywood, podobnie jak jego ojciec.

Do galerii Stuhr junior dołączył piękne życzenia:

Dziś moi najwspanialsi Rodzice na świecie obchodzą 50 rocznicę ślubu. Vivat! Dziękujemy Wam kochani.

Dziś moi najwspanialsi Rodzice na świecie obchodzą 50 rocznicę ślubu. Vivat! Dziękujemy Wam Kochani❤️

Posted by Maciej Stuhr on Saturday, December 26, 2020

Pod postem natychmiast pojawiło się tysiące komentarzy z gratulacjami od fanów.

  • Wspaniały jubileusz!
  • Gratuluje rodzicom, piękna miłość.
  • Wszystkiego dobre, to imponujący staż.
  • Życzę kolejnych lat w miłości i szczęściu.

My również przyłączamy się do wszystkich życzeń i ciepłych słów. Życzymy aktorowi i jego żonie dużo miłości na kolejne wspólne lata.


Jerzy Stuhr z żoną Barbarą

Jerzy Stuhr z żoną Barbarą

Jerzy Stuhr z żoną Barbarą

Jerzy Stuhr z żoną Barbarą

Jerzy Stuhr z żoną Barbarą

Jerzy Stuhr z żoną Barbarą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×