NewsyMaciej Stuhr o relacjach z ojcem i jego stanie zdrowia. Te słowa mocno niepokoją

Maciej Stuhr o relacjach z ojcem i jego stanie zdrowia. Te słowa mocno niepokoją

Jerzy Stuhr i Maciej Stuhr
Jerzy Stuhr i Maciej Stuhr
15.06.2023 16:40

Maciej Stuhr to polski aktor, który poszedł śladami ojca, Jerzego Stuhra, i wybrał ten sam zawód. Jest jednym z najpopularniejszych artystów w Polsce. Komentuje także bieżącą sytuację polityczną i społeczną, ale w formie kabaretowej.

Maciej Stuhr poinformował o złym stanie zdrowia ojca

Niedawno Maciej poinformował słuchaczy podcastu Kuby Wojewódzkiego o tym, że jego ojciec znajduje się na oddziale intensywnej opieki medycznej. Fani obydwu aktorów zareagowali niedowierzaniem i smutkiem.

Mężczyzna doprecyzował później, że jego tata znów walczy z rakiem krtani i znajduje się w szpitalu, który ostatnim razem uratował mu zdrowie i życie. Podziękował całemu zespołowi szpitala za opiekę, jaką otoczyli Stuhra seniora.

Fani przesyłali wyrazy wsparcia i życzenia jak najszybszego powrotu do zdrowia dla ich idola i trzymali kciuki za szybki powrót do domu. Co jakiś czas, w mediach społecznościowych Macieja Stuhra pojawia się pytanie o to, jak w tej chwili czuje się jego Jerzy.

Nowa informacja o stanie zdrowia Jerzego Stuhra

Młody Stuhr udzielił szczerego wywiadu tygodnikowi Viva. Mówił o relacjach z mamą, ale to więź z tatą interesowała najbardziej dziennikarkę i, zapewne, czytelników. Okazuje się, że obydwaj panowie musieli na nowo budować relację między sobą po wylewie Jerzego Stuhra.

Nie było to łatwe, ale dzięki temu uczucie między ojcem i synem jest w tej chwili jeszcze mocniejsze. Gwiazdor odpowiedział też na pytanie odnośnie stanu zdrowia. Co szokujące, nie teraz, ale już kilka lat wcześniej zauważył ogromną zmianę.

Tato, jak pani wie, jest bardzo schorowanym starszym panem. Pięć–sześć lat temu odwiedziliśmy rodziców na wsi. Ojciec próbował naprawić leżak. Ja czytałem gazetę, coś pisałem, a on siedział i siedział nad tym leżakiem. Po godzinie powiedział: „Maciek, chodźże mi tutaj pomóc. Weź to pociągnij i zobacz, czy da się to w ogóle wyjąć”. Podszedłem i jednym ruchem wyjąłem. (...) Dla mnie to był szok. Moment przejścia. Mój heros, najsilniejszy na świecie ojciec, po prostu nie ma już siły. Ta chwila wryła mi się w pamięć.

Okazuje się, że Jerzy Stuhr nie jest w najlepszej kondycji, a choroby, których doświadcza, nie pomagają w zbudowaniu jej na nowo. Aktor ma już 76 lat i niełatwo mu wrócić do formy po wylewie i pokonaniu dwóch nowotworów. Mamy jednak nadzieję, że zobaczymy go jeszcze na scenie i w niejednym filmie.

Czekamy, aż Maciej Stuhr poinformuje o poprawie zdrowia taty.

Jerzy Stuhr - Gala Orły 2018
Jerzy Stuhr - Gala Orły 2018
Maciej Stuhr i Jerzy Stuhr
Maciej Stuhr i Jerzy Stuhr
Maciej Stuhr i Jerzy Stuhr z Tadeuszem
Maciej Stuhr i Jerzy Stuhr z Tadeuszem
Maciej Stuhr, Jerzy Stuhr z rodziną
Maciej Stuhr, Jerzy Stuhr z rodziną
Maciej Stuhr - pokaz Gosi Baczyńskiej
Maciej Stuhr - pokaz Gosi Baczyńskiej
Jerzy Stuhr i Krystyna Janda
Jerzy Stuhr i Krystyna Janda
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także