Jennifer Lopez nie popisała się wyglądem na pogrzebie przyjaciela. Tak nietrafionej stylizacji dawno nie miała. To afront dla bliskich zmarłego

JLo na pogrzebie przyjaciela

JLo na pogrzebie przyjaciela

Jennifer Lopez i Ben Affleck na pogrzebie przyjaciela. Gwiazda nie popisała się stylizacją. Jaką suknię wybrała na tę smutną okazję?

Jennifer Lopez niezmiennie jest jedną z najbardziej popularnych wokalistek i aktorek na świecie. Ostatnio najgłośniej o niej było, kiedy po dwudziestu latach ponownie związała się z Benem Affleckiem. Przypomnijmy, że po raz pierwszy byli parą w 2002 r. Aktor oświadczył się piosenkarce po roku znajomości, a 12 września 2003 r. miało się odbyć huczne wesele, do którego ostatecznie nie doszło. W końcu jednak udało im się związać węzłem małżeńskim i wzięli ślub z dala od mediów Las Vegas. Uroczystość miała miejsce 16 lipca.

Druga impreza była dużo bardziej huczna i odbyła się w imponującej, wartej 9 milionów dolarów, czyli około 36 milionów złotych, posiadłości aktora w stanie Georgia. Ślubowali sobie w obecności bliskich im osób, wśród których nie zabrakło ich potomstwa: 16-letniej Violet, 13-letniej Seraphiny i 11-letniego Sama, będących owocem miłości Bena Afflecka i Jennifer Garner oraz 14-letnich bliźniaków Emme i Maxa ze związku Lopez z Markiem Anthonym.

W tej sielance są jednak i smutne momenty. Właśnie zmarł przyjaciel pary. Oboje stawili się na pogrzebie, Jak wyglądali?

Jennifer Lopez w nietrafionej stylizacji na pogrzebie przyjaciela

We wrześniu w wieku 63. lat zmarł J.R. Ridinger. Był amerykańskim multimilionerem, założycielem firmy Market America, które opublikowało pożegnanie i hołd dla zmarłego.

Ci z nas, którzy mieli szczęście poznać i pracować z JR, stracili przyjaciela, partnera i mentora. Jego przywództwo, pasja i energia były źródłem przedsięwzięcia, które umożliwia ludziom prowadzenie bardziej spełnionego życia i życia na własnych warunkach.

J.R. Ridinger zmarł na własnym jachcie u wybrzeży Chorwacji. Mężczyzna miał wielu przyjaciół w Hollywood. Wśród nich była między innymi Kim Kardashian, która pożegnała go w sieci:

Wspomnienia, które mam z J.R i tobą Loren Ridinger zostaną ze mną na całe życie. Serce mi pęka. J.R będzie tak tęsknił. Zawsze będę tu dla was. Tak bardzo cię kocham.

Także Jennifer Lopez należała do grona przyjaciół zmarłego. Piosenkarka pojawiła się na pogrzebie Ridingera, ale jej ubiór tym razem był zdecydowanie nietrafiony. Zobaczcie zdjęcia:

Podczas gdy Ben Affleck postawił na klasykę i nałożył czarny garnitur z białą koszulą, Lopez włożyła, co prawda czarną, ale mało trafiona, jak na taką smutną okazję, suknię. Bardzo wydekoltowana góra na cienkich ramiączkach nie przystawała do wydarzenia.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×