Stare zdjęcie Jennifer Lopez krąży po sieci! Nie zawsze była demonem seksu

Jennifer Lopez - zdjęcie z młodości

Jennifer Lopez obecnie jest jedną z najpiękniejszych kobiet świata. Nie zawsze tak jednak było. W sieci krążą stare zdjęcia gwiazdy. Zobacz, jak wyglądała w czasach liceum.

Jennifer Lopez wkrótce skończy 50 lat. Pomimo upływu lat gwiazda ma figurę niemalże idealną, którą z pewnością zazdroszczą jej młodsze koleżanki. To efekt morderczych treningów, na które gwiazda poświęca wiele godzin. Chociaż obecnie piosenkarka uważana jest za jedną z piękniejszych kobiet na świecie, by tak się stało musiała przejść długą drogę.

Jak wynika ze zdjęcia, które pochodzi z 1987 roku, czyli czasów kiedy piosenkarka uczęszczała do liceum, wówczas była szarą myszką. W tamtym czasie Jennifer nosiła krótkie, ciemne włosy. Wybierała makijaż, w którym główną rolę odgrywało podkreślone oko, co zdecydowanie nie było dobrym wyborem. Wyglądała bardzo zwyczajnie, zupełnie nie przypominając dzisiejszej gwiazdy.

Dopiero kiedy Lopez zaczęła realizować się zawodowo, jej wygląd zaczął się zmieniać. Chociaż Jennifer początkowo marzyła o karierze tancerki, dopiero kiedy parkiet zamieniła na plan filmowy, zaczęła zdobywać niemałą popularność. W 1997 roku wcieliła się w postać legendarnej latynoskiej piosenkarki Seleny, która została zamordowana przez swoją fankę.

To był strzał w dziesiątkę. Jennifer doskonale odnalazła się w tej roli, zdobywając popularność na całym świecie. Dzięki Selenie wzbogaciła się o milion dolarów, stając się wówczas najlepiej zarabiającą Latynoską na świecie. To sprawiło też, że w kolejnych latach przeszła niemałą metamorfozę, stając się jedną z piękniejszych kobiet na świecie.

Zobacz: Jak szybko osiągnąć sylwetkę Jennifer Lopez? Oto, jak wygląda trening 50-letniej seksbomby! [WIDEO]

Zobacz: Jennifer Lopez w zniszczonych spodniach i japonkach przyłapana o poranku! W takim stroju paradowała po hotelu!

Zobacz: Jennifer Lopez nawet w ręczniku na głowie potrafi rozpalić cały internet! Seksowna J.Lo pokazała się światu w kąpielowej odsłonie!


Jennifer Lopez w 1987 roku

Jennifer Lopez w 1987 roku

Jennifer Lopez trening Instagram

Jennifer Lopez trening Instagram

Jennifer Lopez z ręcznikiem na głowie

Jennifer Lopez z ręcznikiem na głowie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×