Szukaj

Rozpalona Jennifer Lopez wtapia się w muskularne ramiona ukochanego Alexa! J.Lo nawet na polu golfowym pamięta o prezentacji pierścienia zaręczynowego!

Jennifer Lopez bez makijażu

Jennifer Lopez bez makijażu

Jennifer Lopez świeci swoim pierścieniem na polu golfowym

Alex Rodriguez pochwalił się romantycznym zdjęciem z Jennifer Lopez. Para w zmysłowej pozie pręży się na polu golfowym. J.Lo nie zapomniała zaświecić do obiektywu swoim zjawiskowym pierścionkiem.

50-letnia Jennifer Lopez dopiero przy Alexie Rodriguezie odnalazła prawdziwe szczęście w miłości. Zmysłowa gwiazda przy swoim księciu wygląda wyjątkowo atrakcyjnie, realizuje mnóstwo nowych projektów oraz nieustannie zajmuje tron najpiękniejszej i najbardziej wpływowej piosenkarki na świecie. J.Lo stworzyła z Alexem cudowną rodzinę, para wraz z dziećmi Lopez z poprzedniego związku kupiła luksusową willę, w której wszyscy razem zamieszkali.

Niebawem być może fani J.Lo doczekają się jej czwartego ślubu, bowiem Alex Rodriguez oświadczył się swojej ukochanej. Sportowiec zrobił to bardzo widowiskowo i romantycznie. Zaskoczył J.Lo na plaży, przystojniak dał ukochanej ogromny pierścionek zaręczynowy. Alex Rodriguez jest obecnie jednym z najszczęśliwszych mężczyzn na świecie, ma u swojego boku Jennifer, która jest obiektem westchnień milionów fanów. Były sportowiec postanowił podzielić się swoim szczęściem za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Chłopak Jennifer Lopez wkleił cudna fotkę z pola golfowego, na którym swoimi muskularnymi ramionami przytula swoją muzę. J.Lo jest ubrana w poszarpane szorty oraz białą koszulę. Piosenkarka nawet w chwili romantycznego uniesienia na polu golfowym nie zapomina o prezentacji swojego magicznego pierścienia.

Ta piękna dziewczyna zaczyna kręcić swój film jutro „Hustlers”.
Nie mogę się doczekać, aż wszyscy zobaczycie, jak J.Lo zmienia się w inna postać. Bardzo się cieszę, że mogliśmy razem spędzić miłe chwile, zanim moja ukochana zanurzy się w tym nowym projekcie.
Kocham Cię kochanie, świeć, lataj wysoko i inspiruj nas wszystkich.
Ten pierścień wygląda oszałamiająco na Tobie na polu golfowym oraz na czerwonym dywanie – napisała Alex

Prawda, że to bardzo romantyczne

 

Potargana Jennifer Lopez zasuwa na siłownię z siostrą. Jest młodsza tylko dwa lata, a wygląda jak licealistka!

J.Lo nawet w dresie wygląda jak królowa wybiegu. Płaszczyk zabójczy, ale to torebka jest prawdziwym hitem!

Co Jennifer Lopez ma na głowie?! Tym razem chyba przesadziła. Wygląda bardzo dziwnie!


Jennifer Lopez z Alexem Rodriguezem na polu golfowym

Jennufer Lopez z Alexem Rodriguezem na polu golfowym

Jennifer Lopez w drodze na sesję zdjęciową

Jennifer Lopez w drodze na sesję zdjęciową

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez w kampanii reklamowej Quay x Jennifer Lopez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez w kampanii reklamowej Quay x Jennifer Lopez

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×