Szukaj

Rozpalona Jennifer Lopez wtapia się w muskularne ramiona ukochanego Alexa! J.Lo nawet na polu golfowym pamięta o prezentacji pierścienia zaręczynowego!

Jennifer Lopez bez makijażu

Jennifer Lopez świeci swoim pierścieniem na polu golfowym

Alex Rodriguez pochwalił się romantycznym zdjęciem z Jennifer Lopez. Para w zmysłowej pozie pręży się na polu golfowym. J.Lo nie zapomniała zaświecić do obiektywu swoim zjawiskowym pierścionkiem.

50-letnia Jennifer Lopez dopiero przy Alexie Rodriguezie odnalazła prawdziwe szczęście w miłości. Zmysłowa gwiazda przy swoim księciu wygląda wyjątkowo atrakcyjnie, realizuje mnóstwo nowych projektów oraz nieustannie zajmuje tron najpiękniejszej i najbardziej wpływowej piosenkarki na świecie. J.Lo stworzyła z Alexem cudowną rodzinę, para wraz z dziećmi Lopez z poprzedniego związku kupiła luksusową willę, w której wszyscy razem zamieszkali.

Niebawem być może fani J.Lo doczekają się jej czwartego ślubu, bowiem Alex Rodriguez oświadczył się swojej ukochanej. Sportowiec zrobił to bardzo widowiskowo i romantycznie. Zaskoczył J.Lo na plaży, przystojniak dał ukochanej ogromny pierścionek zaręczynowy. Alex Rodriguez jest obecnie jednym z najszczęśliwszych mężczyzn na świecie, ma u swojego boku Jennifer, która jest obiektem westchnień milionów fanów. Były sportowiec postanowił podzielić się swoim szczęściem za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Chłopak Jennifer Lopez wkleił cudna fotkę z pola golfowego, na którym swoimi muskularnymi ramionami przytula swoją muzę. J.Lo jest ubrana w poszarpane szorty oraz białą koszulę. Piosenkarka nawet w chwili romantycznego uniesienia na polu golfowym nie zapomina o prezentacji swojego magicznego pierścienia.

Ta piękna dziewczyna zaczyna kręcić swój film jutro „Hustlers”.
Nie mogę się doczekać, aż wszyscy zobaczycie, jak J.Lo zmienia się w inna postać. Bardzo się cieszę, że mogliśmy razem spędzić miłe chwile, zanim moja ukochana zanurzy się w tym nowym projekcie.
Kocham Cię kochanie, świeć, lataj wysoko i inspiruj nas wszystkich.
Ten pierścień wygląda oszałamiająco na Tobie na polu golfowym oraz na czerwonym dywanie – napisała Alex

Prawda, że to bardzo romantyczne

 

Potargana Jennifer Lopez zasuwa na siłownię z siostrą. Jest młodsza tylko dwa lata, a wygląda jak licealistka!

J.Lo nawet w dresie wygląda jak królowa wybiegu. Płaszczyk zabójczy, ale to torebka jest prawdziwym hitem!

Co Jennifer Lopez ma na głowie?! Tym razem chyba przesadziła. Wygląda bardzo dziwnie!


Czy nowy chłopak pasuje do Jennifer Lopez?

×