Jennifer Lopez przed samymi urodzinami pokazała światu jak wygląda nagie ciało 50-latki! Cały internet z wrażenia wstrzymał oddech!

Jennifer Lopez 24 lipca skończy 50 lat, do tak ważnego jubileuszu J.Lo podeszła bardzo poważnie. Od kilku miesięcy gwiazda regularnie ćwiczy na siłowni, przez co doprowadziła swoja sylwetkę do perfekcji. Zobaczcie jej ostatnie foto w bikini

Jennifer Lopez ma obecnie bardzo pracowity sezon. Gwiazda jest w trakcie swojej urodzinowej trasy koncertowej w Las Vegas, poza tym zakończyła pracę nad zdjęciami do nowego filmu. Tym razem rola w jaka się wcieliła wymagała od niej niebywałej sprawności oraz fenomenalnego wyglądu. Lopez pojawi się bowiem w filmie Hustlers, w którym gra luksusową szefową striptizerek. Na 17 lipca zapowiedziano premierę trailera filmu, ale twórcy już zaprezentowali przedsmak tego, co zobaczymy we wrześniu.

Jennifer Lopez choć jest znakomitą tancerką, do roli striptizerki przygotowywała się, biorąc lekcje tańca na rurze u specjalistów. Piosenkarka wyznała, że praca nad rolą była dla niej przerażającym doświadczeniem, wymagającym wielu wyrzeczeń oraz nowych umiejętności.

Myślenie o robieniu tych rzeczy jest jak koszmar. Powiedzmy, że obnażam się emocjonalnie i fizycznie o wiele bardziej niż w jakimkolwiek filmie do tej pory. Nagrywałam różne sceny erotyczne i tym podobne, ale to nigdy nie było aż tak mocne.- wyznała J.Lo

Film zbiegł się z jej urodzinami, zatem nikt nie przypuszczał, że 50-letnia gwiazda zagra młodą luksusową prostytutkę, na punkcie której oszaleje cały świat bogatych mężczyzn. Jennifer dopiero teraz może chwilę odpocząć od pracy, zatem pokazała swoim fanom jak wygląda jej ciało po morderczych treningach na siłowni.

Widok zapiera dech!

Jak szybko osiągnąć sylwetkę Jennifer Lopez? Oto, jak wygląda trening 50-letniej seksbomby! [WIDEO]

Stare zdjęcie Jennifer Lopez krąży po sieci! Nie zawsze była demonem seksu

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez z czwórką swoich słodkich dzieci pamiętali o Dniu Niepodległości! Patchworkowa rodzinka jak z żurnala!


Jennifer Lopez pokazała swoje ciało po miesięcznych treningach na siłowni

Jennifer Lopez pokazała swoje ciało po miesięcznych treningach na siłowni

Jennifer Lopez w spodniach z dziurami i w japonkach

Jennifer Lopez w spodniach z dziurami i w japonkach

Jennifer Lopez trening Instagram

Jennifer Lopez trening Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×