Szukaj

Czy ona wzięła ślub? Zagadkowy post na Instagramie Jennifer Lopez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są uważani za parę idealną i wszyscy czekają na dopełnienie ich miłości bajkowym ślubem. A może już są małżeństwem? Na Instagramie gwiazdy pojawił się zagadkowy post.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez uchodzą za parę idealną. On przystojny, ona piękna. Razem spędzają każdą wolną chwilę, wspólnie wychowują dzieci, ćwiczą na siłowni – oboje bajecznie bogaci, prowadzą życie idealne. Fani pary już od jakiegoś czasu wyłapują wszelkie wieści na temat tego, czy artystka i sportowiec zamierzają wziąć ślub. Wielokrotnie już kolorowa prasa donosiła, że pobrali się w tajemnicy.

Dzisiaj jednak na Instagramie JLo pojawiła się piękna fotografia i post zapowiadający niespodziankę. Czy oni wzięli ślub?

Czy Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wzięli ślub?

Od kiedy Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaczęli się spotykać, szybko stali się jedną z najbardziej uroczych par w Hollywood. Podobno ich związek zapisany był w gwiazdach. Spotkali się pierwszy raz w 2005 roku, kiedy jeszcze piosenkarka była żoną Marca Anthony’ego, na meczu baseballu na stadionie Shea Stadium w Queens w Nowym Jorku, kiedy obecny narzeczony JLo był gwiazdą New York Yankee.

Uścisnęliśmy sobie dłonie i to była ta dziwna elektryczność przez około trzy sekundy … Trzy do pięciu sekund patrzenia na kogoś prosto w oczy i utknięcia w nich – powiedziała później o tym spotkaniu piosenkarka.

Parą zostali w 2017 roku, kiedy ona już rozwiodła się z Anthonym, a on rozstał z Cynthią Scurtis. Wpadli na siebie w restauracji.

Jadłam gdzieś lunch i widziałam go, jak przechodził. Potem wyszłam na zewnątrz, bo z jakiegoś powodu miałam ochotę stuknąć go w ramię.

Kolejny ruch wykonał Alex. Zaprosił JLo na obiad. I tak to się zaczęło. Obecnie są razem już 3 lata. Czy zamierzają wziąć ślub? Jest to na pewno w ich planach, zwłaszcza że Rodriguez oświadczył się i został przyjęty.

Wierzę w małżeństwo i bardzo chciałbym się zestarzeć z kimś w zaangażowanym związku. Ale nie zmuszam teraz niczego. To dobrze, jest zdrowe; dobrze się komunikujemy. Rozumiemy życie innych sposób, którego większość innych ludzi nie mogła – powiedziała w wywiadzie dla Harper Baazar Lopez.

Najnowsze zdjęcie na jej profilu sugeruje, że być może już są po ślubie. Nawet ich stylizacje idealnie pasują do uroczystości. Ona w pięknej białej sukience, on w ciemnym garniturze. Już nie możemy się doczekać potwierdzenia tych przypuszczeń.


Jennifer Lopez wzięła ślub?

Jennifer Lopez wzięła ślub?

Jennifer Lopez wzięła ślub?

Jennifer Lopez wzięła ślub?

Jennifer Lopez wzięła ślub?

Jennifer Lopez wzięła ślub?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×