Szukaj

Skromna jak nigdy Jennifer Lopez na kolacji z narzeczonym. Włożyła prostą sukienkę, a i tak olśniła wyglądem

Jennifer Lopez na kolacji z Alexem Rodriguezem

Jennifer Lopez na kolacji z Alexem Rodriguezem

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wybrali się na kolację do modnej restauracji w Nowym Jorku. Uwagę przyciąga stylizacja piosenkarki. W co się ubrała? 

Jennifer Lopez w dobie pandemii koronawirusa nie może narzekać na nudę. Czas wolny spędza na siłowni, gdzie trenuje w pocie czoła. Nie odpuściła sobie nawet dzień po urodzinach, o czym poinformowała internautów. Pokazała zdjęcie, na którym eksponuje płaski brzuch. Widoczne mięśnie przyciągają uwagę.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez w modnej restauracji

Lopez może się cieszyć doskonalą sylwetką. Świetnie wygląda zarówno w wygodnym dresie, jak i w nieco bardziej eleganckich stylizacjach. Dowodem są zdjęcia paparazzi, którzy niedawno przyłapali gwiazdę w centrum Manhatanu. Piosenkarka wraz z Alexem Rodriguezem wybrali się do luksusowej restauracji Cipriani w Soho.

Jennifer postawiła na koszulową, białą sukienkę. Jest przyozdobiona haftem u góry, ma rozkloszowany dół. Połączyła ją z sandałkami na obcasie. Gwiazda sięgnęła po małą torebeczkę, a także duże okulary ze złotymi oprawkami. Spięła włosy, twarz zasłoniła maseczką. Jej ukochany z kolei ubrał się w niebieską koszulę. Dobrał do niej jasne spodnie, a także zamszowe buty.

Jak podają amerykańskie tabloidy, narzeczeni w Nowym Jorku pojawili się nieprzypadkowo. Od miesięcy starają się przejąć klub bejsbolowy New York Mets. Dotychczasowy właściciel chce go sprzedać ze względu na pogarszającą się sytuację finansową spowodowaną pandemią koronawirusa.

Transakcja ma opływać nawet na 2,6 miliarda dolarów. Lopez i Rodriguez planują przekazać kilkaset milionów.

Jennifer Lopez poślubi Alexa Rodrigueza. Kiedy?

Jennifer i Alex nie skomentowali doniesień kolorowej prasy. Podobnie jak nie wypowiadają się o swoim ślubie. Wiadomo, że para jest po zaręczynach, a Lopez nie naciska na legalizację związku:

Wierzę w małżeństwo i bardzo chciałbym się zestarzeć z kimś będąc w takim związku. Ale nie zmuszam do niczego. To co jest między nami, jest zdrowe, dobrze się komunikujemy. Nawet bez ślubu rozumiemy życie innych, czego większość ludzi by nie mogła zrobić. – powiedziała w wywiadzie dla Harper Baazar Lopez.

Podobno wydarzenie miało się odbyć w tym roku. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany.


Jennifer Lopez w białej sukience

Jennifer Lopez w białej sukience

Jennifer Lopez w okularach

Jennifer Lopez w okularach

Jennifer Lopez w sandałach na obcasie

Jennifer Lopez w sandałach na obcasie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×