Jarosław Bieniuk świętuje 16. urodziny syna. Szymon już nie jest małym chłopcem. Wygląda jak Ania Przybylska

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk świętuje 16. urodziny najstarszego syna. Szymon nieźle wyrósł. Nie jest już małym chłopcem i bardzo wydoroślał. Tata złożył mu piękne życzenia, a my przypominamy archiwalne zdjęcia. 

Jarosław Bieniuk przez wiele lat był życiowym partnerem Anny Przybylskiej. Piłkarz i aktorka stanowili jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Chociaż przez wiele lat nie zdecydowali się sformalizować swojej relacji to i tak udało im się stworzyć wspaniałą rodzinę. Zakochani doczekali się trojga dzieci. Pierwsza na świat przyszła ich córka Oliwia. Dziewczyna ma już 19 lat i powoli kroczy śladami swojej mamy. Jest już doskonale znana w show-biznesie, a po występie w Tańcu z Gwiazdami zgromadziła wokół siebie spore grono fanów.

Jarek i Ania doczekali się jeszcze dwóch synów. O trzy lata młodszy od Oliwii jest Szymon, jako ostatni na świat przyszedł Jaś, który ma obecnie 9 lat. Rodzinne szczęście przerwała wiadomość o chorobie aktorki. Chociaż heroiczne walczyła ona o zdrowie, to nie udało się wygrać z nowotworem. Ania zmarła w 2014 roku.

Jarosław Bieniuk świętuje urodziny najstarszego syna

Jarosław Bieniuk od śmierci Ani sam opiekuje się trojgiem dzieci. Tuż po śmierci aktorki otrzymał ogrom wsparcie od rodziny. W codziennych obowiązkach pomagała mu jego mama, która zamieszkała z nimi po tragedii.

Myślę, że żaden facet nie jest w stanie zastąpić dzieciom matki. Ja w każdym razie nigdy bym się nie podjął takiego zadania. Oczywiście musiałem przejąć część obowiązków kobiecych, ale nie byłem w tym sam, bo moja mama mieszkała z nami przez dłuższy czas – mówił w wywiadzie dla magazynu Viva!

Samotnemu ojcu udało się wychować dzieci na wspaniałych młodych ludzi. Widać, że są oni bardzo ze sobą związani. Jarek towarzyszył Oliwii na widowni podczas wszystkich odcinków Tańca z Gwiazdami i mocno trzymał za nią kciuki. Dzisiaj natomiast swój wielki dzień ma jego najstarszy z synów, czyli Szymon. Nastolatek kończy 16 lat. Z tej okazji dumny tata pochwalił się jego zdjęciem i złożył mu piękne życzenia.

Dzisiaj 16 lat kończy mój „najstarszy”.
Sto lat Synku! Spełniaj marzenia, dąż do celów, kochaj i bądź kochany. Jestem.

Szymon Bieniuk kończy 16 lat

Szymon Bieniuk kończy 16 lat

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo życzeń dla nastolatka. Wszystkiego najlepszego życzą mu nie tylko znajomi ojca z show-biznesu, ale też internauci. My oczywiście przyłączamy się do wszystkich ciepłych słów. Szymon zdecydowanie nie jest juz małym chłopcem, a na aktualnych zdjęciach coraz bardziej przypomina swoją mamę, Anię Przybylską.

W naszej galerii znajdziecie sporo zdjęć Szymona, a poniżej przypominamy wywiad, którego udzielił nam syn Jarosław Bieniuka, po tym, jak towarzyszył siostrze w jednym z odcinków Tańca z Gwiazdami. 16-letni już chłopak również powoli przymierza się do show-biznesu.

Stawiam na naukę przedmiotów humanistycznych. Chciałbym iść w kierunku studiów prawniczych. Lecz gdyby pojawiła się jakaś wielka okazja w show-biznesie, to nie wiem, czy bym odmówił.


Szymon Bieniuk kończy 16 lat

Szymon Bieniuk kończy 16 lat

Oliwia i Szymon Bieniuk. Fotka z Insta

Oliwia i Szymon Bieniuk. Fotka z Insta

Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 5

Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 5

Komentarze

 • Gość pisze:

  Cała Ania

  • GośAS 88 pisze:

   Szymon ku jesteś mądrym młodzieńcem koniecznie ucz się, studiuj, dobry zawód pozwoli ci być niezależnym, spełnienia marzeń !!!

 • Syla pisze:

  Boże,, usuńcie się na dobre. Coza pokolenie wiecznie życzycie złego tym ludzią. Kto was pyta o zdanie, co to trybunał konstytucyjny czy Anna Maria Wesołoska. Nie macie praw nikt się z tym nie liczy, tylko umiecie gnojić. A wy co ideały wszystko robicie poprawnie i dobrze. Sieroty

 • Anna pisze:

  Pozwólmy młodym ludziom zapracować na swoje nazwisko, markę. To będzie docenione, prawdziwe. Nie rozumiem, skąd wzięła się potrzeba promowania dzieci znanych osób?

 • Gość pisze:

  Chyba bardziej do taty

 • Bella pisze:

  Sorry.
  Niestety on jeden jest kopią Ani .
  Delikatnej urody i taki kruchy .
  Wszyscy piszą że Oliwia jest podobna do mamy ale gdzie to widać? Oliwia ma ostre rysy twarzy i to taty córcia.

 • Gość pisze:

  No właśnie przecież podobny jest bardzo do taty…ten co to napisał że do Ani to do okulisty zapraszam.

 • Ważka pisze:

  Idą tą samą drogą jak inni celebryci, sprzedają swoją prywatność jako dzieci. To musi być straszne kiedy twoje życie jest na widoku, komentowane i krytykowane. Żeby nie śmierć ich matki, aktorki jakiś były piłkarz lubiący męskie przygody z czwórką dzieci , który nawet nie był jej mężem nie interesowałby nikogo.

  • Alliana pisze:

   „Żeby nie śmierć matki, ….. nie interesowałby nikogo”???
   Współczuję, że ludzie tak mogą pisać. Śmierć matki to największa tragedia dla dzieci, owszem, babcia sporo pomagała, ojciec także ale matka to najbardziej oddana osoba!!! To jest ogromna tragedia! Te dzieci nie mają wzorca, nie mają jak się zwierzyć, bo mama nie żyje.
   Wstyd, że tak można pisać

  • Syla pisze:

   Spadaj krytyczne komentarze, nikt cię nie prosi o zdanie

 • Gość pisze:

  Przestańcie pisać, że przypomina mamę, bo w ogóle nie jest podobny, ale liczą się kliki

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×