Brat Oliwii Bieniuk ma chrapkę na karierę. 15-letni Szymon o swoich marzeniach podbicia show-biznesu [WIDEO]

Szymon Bieniuk

Szymon Bieniuk

Szymon Bieniuk chce do Tańca z gwiazdami. Brat Oliwii Bieniuk zdradził nam, o czym marzy i dlaczego chętnie poszedłby śladami siostry.

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku. Aktorka odeszła zdecydowanie za wcześnie, pozostawiając pogrążonych w żałobie partnera i dzieci. Jej najstarsza pociecha coraz śmielej poczyna sobie w show-biznesie. Wielu doszukuje się w niej podobieństw do matki, która przez lata uwodziła widzów swoim wdziękiem i klasą na szklanym ekranie.

Oliwia powoli wyrasta na nową ulubienicę publiczności. W Tańcu z gwiazdami udowodniła, że posiada świetne wyczucie rytmu, a do tego ma ponadprzeciętną urodę. Ma wszystkie atrybuty niezbędne do zrozumienia kariery. W spełnieniu marzeń o aktorstwie dopingują ją najbliżsi. Bracia – Szymon i Jan – co tydzień zasiadają wśród publiczności podczas transmitowanego na żywo show Polsatu.

Szymon Bieniuk chce do Tańca z gwiazdami

Okazuje się, że starszy z braci Oliwii ma chrapkę na karierę w jej stylu. 15-letni Szymon zdradził reporterce Jastrząb Post, że marzy się mu udział w Tańcu z gwiazdami. Porównał go to „kuszącego smakołyku”:

Myślę, że na pewno rozważyłbym tą propozycję. Nie wiem, czy bym odmówił. Jest to kuszący smakołyk, chociaż wiążą się z tym konsekwencje i odpowiedzialność.

Mimo młodego wieku Szymon ma już bardzo jasno sprecyzowane plany na przyszłość:

Stawiam na naukę przedmiotów humanistycznych. Chciałbym iść w kierunku studiów prawniczych. Lecz gdyby pojawiła się jakaś wielka okazja w show-biznesie, to nie wiem, czy bym odmówił.

Może kiedyś doczekamy się rodzinnego reality-show z udziałem Bieniuków?


Szymon Bieniuk

Szymon Bieniuk

Szymon Bieniuk z przyrodnim bratem

Szymon Bieniuk z przyrodnim bratem

Co Szymon Bieniuk publikuje na Instagramie?

Co Szymon Bieniuk publikuje na Instagramie?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×