Szukaj

Jarosław Bieniuk spełnił ostatnią wolę Anny Przybylskiej

Jarosław Bieniuk Anna Przybylska

Jarosław Bieniuk Anna Przybylska

Lechia Gdańsk przekazała czek na rzecz hospicjum

Od śmierci Anny Przybylskiej minął już ponad rok. Wciąż jednak fani i najbliżsi nie potrafią pogodzić się z jej odejściem. Gwiazdę kochały miliony Polaków, ale najbardziej jej partner Jarosław Bieniuk i trójka dzieci. Do tej pory ze smutkiem i wzruszeniem wspominają Anię. Bardzo trudno było im ukryć łzy podczas rocznicowej mszy za zmarłą.

Zobacz: Rodzina, przyjaciele i fani uczcili pamięć Anny Przybylskiej na mszy świętej [ZDJĘCIA]

Gwiazda, jeszcze kiedy żyła, korzystała z pomocy gdyńskiego hospicjum. Otrzymywała ogromne wsparcie i wiedziała, że zawsze może liczyć na pracujących tam lekarzy i wolontariuszy. Po jej śmierci rodzina ujawniła, że Ania prosiła o wsparcie dla placówki i przekazywanie na jej rzecz 1% podatków. Zaapelowała też do tych, którzy chcą złożyć kwiaty na grobie aktorki, by zamiast na wiązanki przekazywać pieniądze na konto Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku. Od tego czasu uzbierano ponad 200 tys. 

Do tej pokaźnej sumy można doliczyć kolejne 50 tys. złotych, które zostały przekazane przez Grupę ETL i Lechię Gdańsk, a głównym prowodyrem akcji był Jarosław Bieniuk. Pod zdjęciem, które dodał na Instaramie napisał:

#szczególnemiejsce #wmoimsercu

To wielki gest i wspaniały symbol miłości, którą piłkarz wciąż darzy zmarłą ukochaną.
Jarosław Bieniuk spełnia ostatnią wolę Anny Przybylskiej

Jarosław Bieniuk spełnia ostatnią wolę Anny Przybylskiej

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×