Wirtualna Polska

Zagrał Jezusa Chrystusa w filmie „Pasja”. Jak dziś wygląda słynny James Caviezel?

Zagrał Jezusa Chrystusa w filmie „Pasja”. Jak dziś wygląda słynny James Caviezel?

Pasja: James Caviezel, czyli Jezus Chrystus obecnie

Film Pasja co roku w okresie Wielkanocy przyciąga przed telewizory miliony widzów. Skala popularności produkcji trzykrotnie nominowanej do Oscara jest doprawdy zdumiewająca. Sukces kinowego hitu wyreżyserowanego przez Mela Gibsona tkwi w odtwórcy roli Jezusa Chrystusa. Sprawdziliśmy, jak obecnie wygląda James Caviezel. Jak zmienił się przez ostatnie 15 lat?

Wirtualna Polska

Wyemitowany w Polsce po raz pierwszy 4 marca 2004 roku film Pasja stał się niekwestionowanym hitem, do którego miliony Polaków wracają szczególnie w okresie Wielkanocy. Produkcja wyreżyserowana przez Mela Gibsona otrzymała aż trzy nominacje do Oscara w kategoriach: Najlepsza Muzyka, Najlepsze Zdjęcia i Najlepsza Charakteryzacja. Z kolei odtwórca roli Jezusa z Nazaretu – James Caviezel – dostał nominację do MTV Movie Awards w kategorii Najlepszy Aktor. Chociaż nie wygrał statuetki, zyskał ogromne uznanie publiczności.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

James w chwili powstawania Pasji miał 35 lat. Wówczas zawrotna kariera w show-biznesie stała przed nim otworem, jednak aktor nie sprawiał wrażenia zainteresowanego brylowaniem na salonach i na czołówkach kolorowej prasy. Nie pojawił się nawet na Oscarach, na które otrzymał zaproszenie od organizatorów. Najważniejsza dla niego jest bowiem rodzina, której poświęca każdą wolną chwilę. Prywatnie Caviezel spełnia się jako mąż i ojciec – w 1996 roku poślubił Kerri Browitt, z którą ma trójkę dzieci: dwóch synów – Bo (ur. 12 grudnia 1999) i Davida (ur. w marcu 2010) oraz córkę Lyn Elizabeth (ur. 25 września 2001).

Nieobecność na czerwonych dywanach nie oznacza, że James zrezygnował z kariery aktorskiej, wręcz przeciwnie. Przystojny Amerykanin od czasu Pasji stworzył aż 15 nowych kreacji aktorskich. Zgrał m.in. trenera futbolu Boba Ladouceura w Gdy stawka jest wysoka, wcielił się w postać Willarda Hobbesa w thrillerze Plan ucieczki, jak również wciąż można go oglądać w popularnym serialu Uwięziony (jako Michael). Najnowszym dziełem z udziałem Jamesa Caviezela jest film Andrew Hyatta Paweł, apostoł Chrystusa, który do polskich kin wejdzie 4 maja. Gwiazdor wcielił się w nim w postać św. Łukasza ewangelisty.

James Caviezel obecnie. Jak wygląda odtwórca roli Jezusa Chrystusa?

Chyba najbardziej rozpoznawalny odtwórca roli Jezusa Chrystusa w historii światowego kina, dziś wygląda zupełnie inaczej niż w 2004 roku. Mężczyzna, do którego wzdychały miliony kobiet na całym świecie, we wrześniu skończy 50 lat, ale mimo to wygląda na co najmniej 45.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

James może pochwalić się atletyczną sylwetką, przeszywającym spojrzeniem, a siwizna ewidentnie dodaje mu uroku. Nie wiadomo, czy jest to zasługa dobrych genów, czy zdrowego trybu życia, lecz pomimo postępu wieku, Caviezel zachwyca swoim zniewalającym uśmiechem i zabójczą urodą.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia aktora. Naszym zdaniem byłby idealnym kandydatem do roli nowego Jamesa Bonda.

Zobacz: Co się stało z boskim Ivo ze “Zbuntowanego Anioła”?! Z trudem poznaliśmy go na najnowszych zdjęciach

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Zabójczo przystojny Ridge Forrester z „Mody na sukces” już nie jest taki śliczny! Zobaczcie jak bardzo się zmienił!

Zobacz: Pamiętacie Danzela z hitu “Pump it up”? Nie uwierzycie jak dzisiaj wygląda! To dopiero metamorfoza

Wirtualna Polska

James Caviezel obecnie

James Caviezel obecnie

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
James Caviezel w 2016 roku

James Caviezel w 2016 roku

James Caviezel w 2017 roku

James Caviezel w 2017 roku

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×