NewsyRalph Kaminski - tak wygląda bez peruki. Poznajecie?

Ralph Kaminski - tak wygląda bez peruki. Poznajecie?

Ralph Kaminski (fot. KAPIF)
Ralph Kaminski (fot. KAPIF)
05.10.2023 13:21, aktualizacja: 05.10.2023 19:01

Ralph Kaminski to bez dwóch zdań jedna z najbarwniejszych postaci polskiej muzyki popularnej. Uwielbia eksperymentować z wizerunkiem, co podkreśla jego zamiłowanie do nietypowych kreacji. Jego sceniczną personę, którą artystka kreuje już od kilku lat, natychmiast podłapali polscy słuchacze, a efektowne trasy koncertowe znakomicie się sprzedają.

Najbardziej charakterystycznym elementem garderoby Ralpha Kaminskiego, który zapewnił mu dużą rozpoznawalność, jest peruka. Oryginalny fryz "na grzybka" stał się wręcz tożsamy ze stworzoną przez niego postać. Nic dziwnego, że fani piosenkarza są ciekawi tego, jak wygląda ich idol na co dzień.

Ralph Kaminski bez peruki

Zdarzyło się jednak, że Ralph zostawił w szafie swoje peruki i wystąpił przed publicznością w wydaniu, w którym go nie znali. Kilka razy skusił się również na wrzucenie fotek bez nich, co wywołało ogólne poruszenie. Jak wygląda Kaminski, gdy schodzi ze sceny?

Patrząc na jego zdjęcia bez peruki próżno doszukiwać się tej samej osoby, która występuje przed tysiącami słuchaczy. Gładko zaczesane włosy w niczym nie przypominają fantazyjnej fryzury znanej ze zdjęć promocyjnych i okładek płyt.

Poznalibyście go?

Ralph Kaminski
Ralph Kaminski
Ralph Kaminski
Ralph Kaminski
Ralph Kaminski
Ralph Kaminski
Ralph Kaminski (fot. KAPIF)
Ralph Kaminski (fot. KAPIF)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także