Szukaj

Jakub Rzeźniczak kompletnie odmienił swój styl. Nowa fryzura odbiera mu lat i nadaje łobuzerskiego uroku

Jakub Rzeźniczak zmienił fryzurę

Jakub Rzeźniczak zmienił fryzurę

Jakub Rzeźniczak niedługo ponownie zostanie ojcem. Niedawno razem z Magdaleną Stępień oficjalnie potwierdzili, że spodziewają się dziecka. Szczęśliwy przyszły ojciec postanowił nieco odświeżyć wizerunek. Jak wygląda w nowej fryzurze?

Jakub Rzeźniczak ostatnio często był bohaterem kolorowej prasy i to wcale nie ze względu na osiągnięcia sportowe, ale na bardzo bujne życie osobiste. Od jakiegoś czasu jest w związku z uczestniczką programu Top Model Magdą Stępień. Jeszcze niedawno był mężem modelki Edyty Zając, która wygrała ostatnią edycję programu Taniec z gwiazdami. Ich małżeństwo rozpadło się jednak przez zdradę, której miał dopuścić się piłkarz. Owocem jego romansu jest córeczka Inez.

Chociaż sportowiec nigdy nie zdradził tożsamości jej mamy i nie stworzył z nią stałego związku, to stara się czynnie uczestniczyć w życiu dziewczynki. Kilka dni temu obrońca Wisły Płock potwierdził, że spodziewa się kolejnego dziecka z obecną partnerką.

Uśmiech nie schodzi z twarzy Jakuba. Widać, że jest bardzo szczęśliwy. Postanowił nawet odświeżyć swój wizerunek. Może po to, żeby podobać się bardziej swojej pięknej partnerce?

Jakub Rzeźniczak ma nową fryzurę

O związku Jakuba i Magdaleny zrobiło się głośno wiosną tego roku ze względu na kryzys, który przechodzili. Kwarantannę spędzili razem, jednak coś nie zagrało i postanowili na krótko się rozstać. W tym czasie kolorowa prasa donosiła, że Rzeźniczak był widziany w objęciach innej kobiety. Po kilku tygodniach rozłąki okazało się, że nie potrafią bez siebie żyć i postanowili dać sobie kolejną szansę.

Była to świetna decyzja, bo ich relacja kwitnie, a teraz spodziewają się wspólnego dziecka. W środę piłkarz pochwalił się na Instagramie nową fryzurą. Z pewnością poprawił sobie samopoczucie, a nowy, platynowy kolor i świetne strzyżenie odebrały mu lat.

Nowy wizerunek Jakuba Rzeźniczaka bardzo spodobał się jego fanom na Instagramie. Piszą, że przyszły tato wygląda zdecydowanie młodziej i na pewno chce się podobać pięknej Magdalenie Stępień. My jednak myślimy, że to szczęście dodaje mu uroku, a nie tylko nowe włosy.


Jakub Rzeźniczak zmienił fryzurę

Jakub Rzeźniczak zmienił fryzurę

Jakub Rzeźniczak zmienił fryzurę

Jakub Rzeźniczak zmienił fryzurę

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień będą rodzicami

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień będą rodzicami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×