Jakob Kosel przeszedł poważny zabieg. Wszystko pokazał w sieci. Efekt końcowy jest dokładnie taki jak sobie wyobraził

Jakob Kosel

Jakob Kosel

Jakob Kosel zrelacjonował przebieg poważnego zabiegu. Na szczęście wszystko przeszło pomyślnie. Zobaczcie, jak wygląda po wizycie u lekarza.

Jakob Kosel zyskał popularność za sprawą udziału w 5. edycji programu Top Model, gdzie udało mu się dotrzeć aż do finału. Ostatecznie zajął w nim trzecie miejsce, a w walce o wygraną wyprzedzili go Karolina Pisarek i Radek Pestka. Od tamtej pory prężnie rozwija swoją karierę w modelingu, jak i w internecie. Zaraża fanów niesamowitym poczuciem humoru, dzięki czemu kilkoma wpisami potrafi poprawić dzień innym.

Poza karierą Jakob skupia sporą część uwagi na życiu prywatnym. Wysoki blondyn jakiś czas temu zaręczył się z Agnieszką Wilczewską posługującą się w sieci pseudonimem Ciocia Liestyle. Para długo ukrywała swoje uczucie przed resztą świata. Na początku zapewniali, że są jedynie współlokatorami, jednak po pewnym czasie okazało się, że są po zaręczynach. Kilkanaście dni później, 29-latek zdradził, że ich rodzina niebawem się powiększy.

Ich córka przyszła na świat na początku tego roku. To Wilczewska pochwaliła się tą radosną nowiną. Opublikowała zdjęcie małej i zdradziła, że nazwali ją Michalina. Niedawno para obchodziło 10 miesięcy swojego dziecka, co także zostało przez nich zrelacjonowane w sieci.

Jakob Kosel przeszedł poważny zabieg

Jakob pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. Na Instagramie jego profil śledzi 310 tysięcy osób. Model chętnie pokazuje skrawki swojego życia. Tak też było im tym razem. Mężczyzna zrelacjonował swoją wizytę u lekarza:

Ładujemy znieczulonko – podpisał.

Dopiero po chwili okazało się, z jakim problemem zmaga się Kosel. Okazuje się, że wyrósł mu dodatkowy ząb, nazywany „zębem mądrości”, który przyszedł usunąć:

Czy tylko ja jestem takim kozakiem i mam gratisowego zęba? To chyba dlatego, że lubię jeść, mój organizm go wyprodukował. Żeby mi było łatwiej – żartował.

Po jakimś czasie uspokoił swoich fanów i poinformował, że jest już po zabiegu:

Żyję! Daliśmy radę. Nie było tak źle.

Model kilka godzin później zaczął narzekać, że schodzi z niego znieczulenie.


Jakob Kosel

Jakob Kosel

Jakob Kosel

Jakob Kosel

Jakob Kosel

Jakob Kosel

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×