Jakob Kosel pokazał córeczkę. „Dycha za nami”. Michasia rośnie jak na drożdżach i jest prawdziwym słodziakiem

Jakob Kosel - urodziny córeczki

Jakob Kosel - urodziny córeczki

Jakob Kosel na Instagramie świętuje 10 miesięcy swojej córeczki Michaliny. Jakie zdjęcie pojawiło się na jego profilu i co napisał?

Jakob Kosel popularność zdobył udziałem w programie Top Model. Pojawił się w  5. edycji show i dotarł do finału. Zajął w nim trzecie miejsce, a w walce o wygraną wyprzedzili go Karolina Pisarek i Radek Pestka.

Od tamtej pory nie tylko rozwija swoją karierę w branży modowej, ale przede wszystkim stał się bardzo popularnym influencerem. Bardzo chętnie pokazuje, jak wygląda jego życie, a jego obserwatorom bardzo podoba się sposób, w jaki prowadzi social media. Ma niesamowite poczucie humoru, więc jednym wpisem potrafi zrobić swoim fanom dzień.

W sieci znalazł także miłość. Zaręczył się z Agnieszką Wilczewską znaną jako Ciocia Liestyle. Na samym początku nie afiszowali się ze swoim uczuciem. Twierdzili, że są jedynie współlokatorami. Po czasie media obiegły informacje, że są po zaręczynach. Dwa tygodnie po tych rewelacjach model pochwalił się kolejną, szczęśliwą nowiną i zdradził, że ich rodzina się powiększy.

Narzeczeni pod koniec stycznia zostali rodzicami. Wilczewska pochwaliła się tą szczęśliwą nowiną w sieci. Opublikowała pierwsze zdjęcie dziecka. Zdradziła także, że na świecie pojawiła się dziewczynka, której na imię będzie Michalina. Córeczka Kosela urodziła się w niedzielę, 24 stycznia.

Czas mija bardzo szybko i Jakob właśnie uczcił na Instagramie 10 miesięcy razem z Michasią.

Jakob Kosel świętuje 10 miesięcy córeczki

Jakob Kosel uczcił w sieci 10 miesięcy córeczki. Michalina rośnie jak na drożdżach i najwyraźniej tylko chwile dzielą ją do wykonania pierwszego kroku. Dumny tato nie ukrywa wzruszenia, a wielka dycha za plecami dziewczynki symbolizuje nieubłaganie płynący czas.

NO DOBRA!!! DYCHA ZA NAMI!!!  i jak widać – Misia już w blolku startowym do 1r – napisał.

Słodka Michasia zebrała mnóstwo życzeń pod postem swojego taty:

  • Przepiekna jest.
  • Jaki słodziak, sto lat!
  • Cudne maleństwo.
  • Poza trochę jak Black Widow.
  • Cudowny dzidziuń! – mnożą się wpisy.

My dołączamy do życzeń. Dużo zdrowia dla Michasi. Czekamy też na jej pierwsze kroki.


Jakob Kosel - 10 miesięcy córeczki

Jakob Kosel - 10 miesięcy córeczki

Jakob Kosel z Michaliną

Jakob Kosel z Michaliną

Jakob Kosel z Michaliną

Jakob Kosel z Michaliną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×