Jakob Kosel został ojcem! Ciocia Liestyle urodziła. Znamy płeć i imię dziecka

Jakob Kosel zostanie ojcem

Jakob Kosel zostanie ojcem

Jakob Kosel został ojcem. Ciocia Liestyle urodziła, o czym poinformowała na Instagramie. Pokazała pierwsze zdjęcie dziecka, a także zdradziła jego imię. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Jakob Kosel to model doskonale znany fanom programu Top Model. Wystąpił w 5. edycji show TVN, gdzie udało mu się dojść aż do ścisłego finału. Od samego początku zachwycił jury swoją urodą i sylwetką. Chociaż zajął trzecie miejsce to i tak udało mu się zyskać sławę i zacząć pracę w wymarzonej branży. Szybko też zyskał liczne grono obserwatorów na swoim profilu społecznościowym. To właśnie tam udostępnia kolejne kadry ze swojego życia. W tym roku pochwalił się fanom kilkoma szczęśliwymi nowinami.

Jakob Kosel: zaręczyny

Jakob Kosel w sieci znalazł nie tylko popularność, ale także wielką miłość. Kilka miesięcy temu poinformował, że jego serce jest już zajęte. Chociaż na samym początku zakochani utrzymywali, że są jedynie współlokatorami, to prawda okazała się być zupełnie inna. W połowie kwietnia na profilu Agnieszki Wilczewskiej znanej w sieci Ciocia Liestyle pojawiło się pierwsze wspólne zdjęcie zakochanych. We wrześniu przyszła pora na urodziny ukochanej Jakoba, która dostała od niego niezapomniany prezent. Ukochany podczas wakacji na Mazurach wręczył jej pierścionek zaręczynowy. Szczęśliwa narzeczona modela szybko pochwaliła się w sieci zdjęciem biżuterii.

Agnieszka Wilczewska- Jakob Kosel oświadczył się

Jakob Kosel poinformował, że będzie ojcem

Model zaledwie dwa tygodnie po ogłoszeniu zaręczyn poinformował, że będzie ojcem. Przyszli rodzice nie mieli zamiaru ukrywać swojego wielkiego szczęścia i obydwoje pochwalili się w social mediach dobrymi wieściami. Jakob dodał zdjęcie z wizyty USG, a Agnieszka pochwaliła się sporymi już krągłościami. Od tamtej pory przyszli rodzice nie szczędzili swoim fanom kolejnych ujęć ciążowego brzuszka, który w ostatnich dnia wskazywał, że przyszła mama już wielkimi krokami musi szykować się na porodówkę. Zakochani pokazywali wiele zabawnych kadrów i trzeba przyznać, że podczas oczekiwania na maluszka nie brakowało im kreatywności.

Jakob Kosel został ojcem. Płeć i imię dziecka

Jakob Kosel został ojcem, o czym na Instagramie poinformowała Ciocia Liestyle. Opublikowała pierwsze zdjęcie dziecka, na którym maluch trzyma jej rękę. Zdradziła, że powitała na świecie córeczkę, dla której wybrała imię Michalina. Dziewczynka pojawiła się na świecie w niedzielę, 24 stycznia:

Michalina 24.01.2021

Jakob Kosel także poinformował, że został ojcem. Na Instagramie udostępnił zdjęcie, na którym pozuje sam, a także wideo, w którym słychać głos dziewczynki. W opisie podkreślił, że jest to najlepszy dzień w jego życiu:

24.01.2021 TO NAJLEPSZY DZIEŃ W MOIM ŻYCIU! WITAJ NA ŚWIECIE KRÓLEWNO

Internauci w komentarzach ruszyli z gratulacjami. Pod uroczym zdjęciem piszą:

  • Gratulacje!! Dużo zdrówka dla całej trójki współlokatorów.
  • Wystrzałowo! Cześć maluszku. Ogromne gratulacje!!
  • Witamy na świecie Miśka.

Redakcja Jastrząb Post dołącza się do wpisów i składa rodzicom serdeczne gratulacje.


Jakob Kosel został ojcem

Jakob Kosel został ojcem

Jakob Kosel został ojcem

Jakob Kosel został ojcem

Jakob Kosel zostanie ojcem

Jakob Kosel zostanie ojcem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×