Jakob Kosel zostanie ojcem! Jego narzeczona pokazała spory ciążowy brzuszek

Jakob Kosel zostanie ojcem

Jakob Kosel zostanie ojcem

Jakob Kosel zostanie ojcem. Gwiazda Top Model i jego narzeczona spodziewają się pierwszego dziecka. Zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem nie pozostawia złudzeń, że to już całkiem niedługo, a będą rodzicami.

Jakob Kosel popularność zdobył swoim udziałem w programie Top Model. Zakwalifikował się do 5. edycji programu, a dzięki przychylności jury dotarł aż do finału. Zajął w nim ostatecznie trzecie miejsce, a w walce o wygraną wyprzedzili go Karolina Pisarek i Radek Pestka.

Od tamtej pory nie tylko rozwija swoją karierę w branży modowej, ale stał się bardzo popularny na Instagramie. Bardzo chętnie pokazuje, jak wygląda jego życie, a jego obserwatorom bardzo podoba się sposób, w jaki prowadzi social media.

Jak się okazuje, w sieci można znaleźć nie tylko popularność, ale także miłość. Agnieszka Wilczewska znana w sieci jako Ciocia Liestyle niedawno pochwaliła się w sieci pierścionkiem zaręczynowym, dziś okazuje się, że do zakochanych dołączy jeszcze mała istotka. Jakob Kosel zostanie ojcem.

Jakob Kosel zostanie ojcem

Radosnymi wiadomościami w sieci podzielili się oboje. Na profilu Jakoba pojawiło się zdjęcie, gdzie podekscytowany model pozuje na tle zdjęcia USG na wielkim monitorze. Ma maskę na twarzy, więc najwyraźniej brał udział w badaniu narzeczonej i podglądał i podsłuchiwał przyszłego potomka. Kosel nie kryje radości, a w opisie dał jej wyraz:

W końcu będę mógł śpiewać Baby Shark na legalu! BABY KOSEL NADCIĄGA!! – napisał podekscytowany model.

Narzeczona Jakoba Kosela, Agnieszka Wilczewska, na swoim Instagramie pochwaliła się sporymi już krągłościami. Rozpromieniona pozuje bokiem w obcisłej czarnej sukience i pokazuje spory już brzuszek.

 

View this post on Instagram

👶🏼🍼💗

A post shared by Ciocia liestyle* (@ciocialiestyle) on

Pod oboma postami pojawiło się mnóstwo gratulacji. Internauci prześcigają się także w komplementach pod adresem przyszłej mamy.


Jakob Kosel zostanie ojcem

Jakob Kosel zostanie ojcem

Jakob Kosel zostanie ojcem

Jakob Kosel zostanie ojcem

Jakob Kosel na imprezie butiku online

Jakob Kosel na imprezie butiku online

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×