Jakob Kosel pokazał twarz swojej słodziutkiej córeczki: „Stylówka po ojcu”. Michalina jest już w domu

Jakob Kosel

Jakob Kosel

Jakob Kosel został ojcem. Model nie ukrywał swojego wielkiego szczęścia i wzruszenia. Dzisiaj pochwalił się pierwszym zdjęciem z córeczką. Michalinka jest już w domu. Ogromna dawka słodyczy.

Jakob Kosel latem oświadczył się swojej partnerce Agnieszce, znanej w sieci jako Ciocia Liestyle. Na początku znajomości zakochani utrzymywali, że są jedynie współlokatorami i nie łączy ich nic więcej poza przyjaźnią. Po ogłoszeniu zaręczyn i pokazaniu pięknych zdjęć pierścionka przestali ukrywać swoje uczucia. Kilka miesięcy później zdradzili, że wkrótce zostaną rodzicami.

Przez cały okres ciąży przyszli rodzice chętnie chwalili się kolejnymi fotografami, na których główną rolę odgrywały coraz większe ciążowe krągłości przyszłej mamy. Podczas oczekiwań na narodziny maleństwa dopisywał im doskonały humor. Przyszli rodzice pokazywali też wyprawkę, jaką kompletowali dla maluszka, a na chwilę przed porodem poinformowali, że spodziewają się córeczki.

Jakob Kosel pokazał pierwsze zdjęcie z córką

Dwa dni temu media obiegła szczęśliwa nowina. Jakob Kosel został ojcem. Pierwszym zdjęciem maleństwa pochwaliła się dumna mama. Kilka godzin później swoją radością z fanami podzielił się model, nie ukrywając przy tym swoich łez wzruszenia.

Teraz dumny tata pochwalił się pierwszym zdjęciem maleństwa. Pokazał jak tuli do snu swoją córeczkę. Pierwszy raz widzimy twarz słodkiej Michalinki, która zasłania oczka maleńką rączką. Jakob zażartował ze „stylówki” córki:

Czapeczka w łóżku – stylówka ewidentnie po Ojcu #kocham

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo gratulacji i zachwytów. Fani są oczarowani widokiem ojca śniącego przy noworodku. W komentarzach rozpływają się nad uroczym obrazkiem:

  • Jakie małe cudo.
  • Najpiękniejsza fotka jaką dzisiaj zobaczyłam.
  • Jakie to słodkie.
  • Cudowny widok.

To prawda, Jakob na pierwszym zdjęciu z córeczką wygląda rozkosznie. My również nie możemy się napatrzeć na ten piękny kadr.


Jakob Kosel z córką

Jakob Kosel z córką

Jakob Kosel został ojcem

Jakob Kosel został ojcem

Jakob Kosel został ojcem

Jakob Kosel został ojcem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×