Klara Lewandowska poszła do niemieckiego przedszkola. Ania wystroiła ją jak gwiazdę

Anna Lewandowska druga ciąża

Anna Lewandowska druga ciąża

Anna Lewandowska posłała swoją Klarę do niemieckiego przedszkola. Dla każdej mamy to trudne przeżycie. Zobaczcie, jak zorganizowała się trenerka.

Anna Lewandowska, to trenerka, która zmienia życie Polek, inspiruje do zmiany nawyków, pokazuje drogę do lepszego życia. Dzięki temu gwiazda zyskała sympatię setek tysięcy osób na całym świecie. Przede wszystkim jednak jest mamą i żoną. Zawsze znajduje czas dla swojej rodziny. Zobaczcie, jak się zorganizowała.

Zobacz: Wielki dzień Anny Lewandowskiej coraz bliżej. Odliczamy! Fani będą wniebowzi

Klara Lewandowska poszła do niemieckiego przedszkola

W jednym ze swoich ostatnich wpisów na Instagramie trenerka dokładnie opisała, jak wygląda jej dzień. Zdradziła też, że Klara chodzi już do przedszkola, w którym dyktuje trendy rówieśniczkom. Ostatnio miała na sobie piękny komplet w jednorożce. Z racji tego, że Lewandowscy mieszkają w Monachium, jest to przedszkole niemieckie.

„WYZWANIA MAMY”
Kiedy jesteśmy w Niemczech, nasza codzienność wygląda tak…  Pobudka o 7:00, śniadanko z KLARCIĄ (zdrowo) , negocjacje przy wyborze stroju do przedszkola  (kto zna? dzisiaj Dresik w jednorożce, łapcie na @babybyann )- zaczyna opis dnia Ania.

Potem czynności, które znane są każdej pracującej mamie, może tylko każda ma nieco inny zakres zadań i obowiązków.

Potem praca, czasami duuuużo praaaaaacy, ale przecież TO KOCHAM, kiedy coś się dzieje. Po drodze z przedszkola szybkie zakupy, oczywiście na zmianę z telekonferencjami, mailami, pisaniem, noooo i social media – z Wami też uwielbiam mieć kontakt (…) – pisze dalej Lewandowska.

Bardzo zapracowana, ale dobrze zorganizowana mama.

Zobacz: Anna Lewandowska pokazała się w ekscentrycznych butach. Są bardzo modne, ale tylko dla odważnych

View this post on Instagram

"WYZWANIA MAMY" ???? Kiedy jesteśmy w Niemczech, nasza codzienność wygląda tak… ????‍♀ Pobudka o 7:00, śniadanko z KLARCIA (zdrowo????) , negocjacje przy wyborze stroju do przedszkola ???? (kto zna?????‍♀???? dzisiaj Dresik w ???????????? łapcie na @babybyann ) Potem praca, czasami duuuużo praaaaaacy ????ale przecież TO KOCHAM, kiedy coś się dzieje. Po drodze z przedszkola szybkie zakupy, oczywiście na zmianę z telekonferencjami, mailami, pisaniem, noooo i social media – z Wami też uwielbiam mieć kontakt ???? A popołudnie .. teoretycznie lubię planować, ale często czas tak szybko ucieka, że ostatnio zaczęłam doceniać spontaniczne akcje. Od kiedy jestem mamą słowo "PROBLEM" nabiera innego znaczenia, słowo "PLOTKA" jest nieistotne. Skupiajmy się na tym co w życiu ważne! ???? Jak jest u Was kochane Mamuski? PLAN czy SPONTAN? ▶️Ps. Na www.babybyann.pl kolejne nowości ???? Klara wybrała ???? __________________________________ MUM CHALLENGE ???? When we are in Germany, we have our daily routine … ????‍♀ Waking up at 7:00, breakfast with KLARA (healthy), negotiations when choosing a kindergarten outfit ???? Then its time for work, a lot of work but i love it, quick shopping,phone calls, e-mails, social media – I also love to have contact with you ???? during the afternoon .. I theoretically like to plan things but often time is running out so fast that I recently began to appreciate spontaneous actions. Since I am a mother the word "problem" takes a different meaning, the word "gossip" is irrelevant. Let's focus on what's important in life! ???? #mama #dziecko#babybyAnn #annalewandowska #healthyplanbyann #fitmama #teammom #babybyAnn #baby #mom #work

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Co piszą fanki w odpowiedzi na wpis Anny Lewandowskiej?

Fakt, że dwuletnia Klara chodzi już do przedszkola najbardziej zainteresował fanki trenerki. Ze względu na to, że para na co dzień mieszka w Monachium wydaje się to być oczywiste. Wynika też z tego, że Klara Lewandowska praktycznie od urodzenia, będzie dzieckiem dwujęzycznym.

  • Planuje każdy dzień i wiecznie mało godzin w dobie!
  • OJ, plan napięty, jak u mnie – piszą obserwujące.

Internautki bardzo dobrze rozumieją napięty grafik Anny Lewandowskie.

Zobacz: Anna Lewandowska w nowej fryzurze. Zmieniła ją na prośbę fanów: „Może być?”


Klara Lewandowska idzie do przedszkola

Klara Lewandowska idzie do przedszkola

Anna Lewandowska - Oktoberfest 2019

Anna Lewandowska - Oktoberfest 2019

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska i Robert Lewandowski w resturacji

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska i Robert Lewandowski w resturacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×