Gwiazda „Top Model” Jagoda Judzińska rozebrała się dla CKM! Modelka nie wstydzi się niczego na roznegliżowanych fotkach

Jagoda Judzińska na okładce „Top Model”

Często uczestnicy telewizyjnych show szybko znikają z naszej pamięci. Są jednak wyjątki – postacie na tyle charyzmatyczne i ciekawe, że nie dają nam długo o sobie zapomnieć. W polskich edycjach Top Model było kilku takich uczestników, a wśród nich Jagoda Judzińska. Dziewczyna chorująca na bielactwo wykazała się szczególnie twardym charakterem i nieco niewyparzonym językiem. Dziś, kilka lat od emisji programu, wraca do nas z gorącą sesją wykonaną na łamach magazynu CKM!

Podobno magazyn namawiał modelkę do współpracy bardzo długi czas, aż ta w końcu po dwóch latach zgodziła się. Jagoda nigdy, nawet w Top Model, nie miała problemu z eksponowaniem swojego atrakcyjnego ciała i przepięknych piersi, których mogłaby jej pozazdrościć niejedna zoperowana koleżanka.

Musimy przyznać, że modelka wypada wyjątkowo korzystanie w sesjach tego typu – dużo w niej seksapilu i pewności siebie, co razem tworzy mieszankę przyjemną dla oka.

A jak Wam podoba się Jagoda w wydaniu dla dorosłych?

Kolejna gwiazda “Top Model” jest w ciąży! Pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

To cud! Mały biust finalistki “Top Model” stał się nagle ogromny! Co za rozmiar!

Patryk Grudowicz z “Top Model” zmienił się w salonowego światowca! Już nigdy nie wróci do rodzinnego miasta! “Będąc w Ostródzie cofnąłbym się w rozwoju” [WIDEO]


oddktkqturbxy9mzme5owu2mtbjmdnimdg2odlmnzc3mjezntblotuwns5qcgvnkpuczqpaamldlqiazqpawsm
assktkpturbxy84ntk2zdizyzvhnta2ztkyogmyntg2mgvjzwvkm2nknc5qcgeslqlna8aawsovagdna8dcww

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×