Szukaj

Jacek Rozenek czuje się coraz lepiej! Mamy nowe zdjęcia aktora z ośrodka!

Jacek Rozenek

Jacek Rozenek

Jacek Rozenek przebywa obecnie w ośrodku, gdzie przechodzi szereg badań i rehabilitację. W sieci pojawiły się właśnie jego nowe zdjęcia. Aktor wygląda coraz lepiej! Zobaczcie sami! 

Kilka tygodni temu Jacek Rozenek w ciężkim stanie trafił do szpitala. Lekarze choć robili co mogli, bali się najgorszego. Na szczęście aktora udało się uratować i dzisiaj wraca do sił!

Media donosiły, że mężczyzna już nigdy nie wróci do stanu sprzed udaru. Pisało się o tym, że nie może mówić, ani chodzić. Szybko jednak plotki zdementował sam Jacek, który opublikował poruszający film na Instagramie. Zapowiedział, że czuje się coraz lepiej i już uczy się tekstu, bo szybko chce wróci na plan serialu. Lekarze jednak stwierdzili, że konieczna jest rehabilitacja i dłuższy urlop. Aktor wyjechał więc do luksusowego ośrodka, gdzie opiekują się nim najlepsi specjaliści w naszym kraju.

Jak dziś czuje się aktor? Po zdjęciach jakie trafiły do sieci wnioskujemy, że coraz lepiej! O wszystkim poinformowała jego serialowa koleżanka Adrianna Biedrzyńska, która opublikowała post na Instagramie pod którym napisała:

Jacek Rozenek jest w Najcudowniejszym OŚRODKU OPIEKI i REHABILITACJI LEŚNA POLANA W GRYFICACH. Piszę to za przyzwoleniem i na prośbę Jacka Rozenka. To tutaj, mnie też, stawiali na nogi lekarze, rehabilitanci, pielęgniarki, po pozbyciu się mojego intruza w mózgu, to dzięki pracy całego zespołu Leśnej Polany, chodzę , biegam, tańczę , po operacji kręgosłupa , kiedy to część owego , zamieniono mi na tytan.

Wygląda na to, że zgodnie z zapowiedziami Jacek już po wakacjach wróci w pełni do zdrowia i znów pojawi się na planie serialu „Barwy szczęścia”! Trzymamy za to mocno kciuki!

Jacku, życzymy dużo zdrówka!

View this post on Instagram

W związku z nierzetelnymi i niesprawdzonymi informacjami , jakie pojawiły się w wielu tabloidach i na portalach plotkarskich, co do pobytu JACKA ROZENKA, informuję, iż Jacek Rozenek jest w Najcudowniejszym OŚRODKU OPIEKI i REHABILITACJI LEŚNA POLANA W GRYFICACH. Piszę to za przyzwoleniem i na prośbę Jacka Rozenka. To tutaj, mnie też, stawiali na nogi lekarze, rehabilitanci, pielęgniarki, po pozbyciu się mojego intruza w mózgu , to dzięki pracy całego zespołu Leśnej Polany , chodzę , biegam, tańczę , po operacji kręgosłupa , kiedy to część owego , zamieniono mi na tytan. Tu właśnie opiekują się, leczą i rehabilitują JACKA ROZENKA , najwspanialsi fachowcy, jakich spotkałam . Jacek z dnia na dzień jest w coraz lepszej formie, jest radosny, szczęśliwy i wkrótce wróci do pracy. Dziękujemy więc naszym kochanym przyjaciołom , właścicielom LEŚNEJ POLANY W GRYFICACH EWIE PASAMAN I TOMKOWI PACIORKOWI ❤️❤️❤️???????????? ZA NIEZWYKŁE I NIESPOTYKANE W DZISIEJSZYCH CZASACH SERCE OGROMNE I ODDANIE ???????????? WIEM, ŻE JACULA JEST W NAJLEPSZYM MIEJSCU NA ŚWIECIE ❤️❤️❤️ Dziękujemy kochanej Marcie Bott, doktor neurologii , która poświęca każdą chwilę Jackowi , za Jej wielkie osiągnięcia zawodowe i serducho , jakie oddaje w swojej pracy medycznej nad Jackiem❤️❤️❤️ Dziękujemy CAŁEMU ZESPOŁOWI LEŚNEJ POLANY W GRYFICACH ❤️❤️❤️ Ewo,Marto,Tomku … kochamy Was Ada i Sebastian ???????????? @lesna_polana_gryfice @sebastianblaszczak @rozenekjacek

A post shared by Adrianna Biedrzynska ???????????? (@adrianna_biedrzynska) on

Jacek Rozenek wyszedł ze szpitala i wyjechał z Warszawy. Co z jego powrotem do pracy?

Jacek Rozenek wraca do “Barw szczęścia”. Joanna Moro zdradziła, co mówi się o nim na planie serialu!

Małgorzata Rozenek jest oburzona skandalem z chorym Jackiem Rozenkiem w szpitalu! W jakim obecnie jest stanie? [WIDEO]


Jacek Rozenek wraca do zdrowia

Jacek Rozenek wraca do zdrowia

Jacek Rozenek wraca do zdrowia

Jacek Rozenek wraca do zdrowia

Jacek Rozenek wraca do zdrowia

Jacek Rozenek wraca do zdrowia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×