Robert Kozyra w ostrych słowach skrytykował Michała Szpaka! W jego obronie stanął Jacek Cygan

Jacek Cygan broni Michała Szpaka

Choć Konkurs Piosenki Eurowizji 2016 należy już do przeszłości, na ustach całej Polski wciąż jeszcze jest występ Michała Szpaka. Muzyk wraz ze swoją piosenką Color Of Your Life zajął ostatecznie wysokie, 8. miejsce. Wprawdzie jurorzy przyznali mu zaledwie 7 punktów, jednak widzowie nagrodzili artystę aż 221 punktami.

Wśród osób, które głosowały na Michała znalazły się takie osobistości, jak Hozier, czy też J.K Rowling. Niestety są też i tacy, którzy nie kibicowali Polakowi. Do tego grona należy Robert Kozyra. Na antenie TVN dziennikarz skrytykował wokalistę w ostrych słowach:

On w ogóle mnie nie interesuje, to jest wydmuszka. Wiemy tyle, że ma długie włosy i maluje paznokcie – stwierdził

W jego obronie stanął z kolei Jacek Cygan. Jeden z najpopularniejszych autorów tekstów piosenek w Polsce przyznał, że krytykowanie wyglądu Michała jest niestosowne:

Znamy się i, mam wrażenie, lubimy z Michałem. Nie mnie oceniać, jaki on jest, jak wygląda. Ważne, że swoim występem zdołał przebić się do słuchaczy w całej Europie. To nawet nie jego piosenka, ale on sam się obronił. Pokazał, że umie stworzyć sceniczną magię. – zdradził w „Na żywo”

Zgadzacie się z Jackiem Cyganem? Czy Robert Kozyra powinien obrażać wygląd Michała? Na całe szczęście widzowie podczas głosowania kierowali się zupełnie innymi wartościami.

Zobacz: Aż 38 państw zagłosowało na Michała Szpaka na Eurowizji 2016! Skąd i ile dostał punktów? Pełne wyniki

Zobacz: Szokujące wyznanie jurorki Eurowizji 2016. Przyznała się do ogromnego błędu w głosowaniu

Michał Szpak skrytykowny przez Roberta Kozyrę

Michał Szpak skrytykowany przez Roberta Kozyrę

Jacek Cygan stanął w obronie Michala Szpaka

Jacek Cygan stanął w obronie Michala Szpaka


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×