Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Izabella Krzan zaprezentowała kreacje, w których wystąpi podczas konkursu Miss Universe! Ich cena przyprawia o zawrót głowy!

Izabella Krzan Miss


Pokaz kreacji Izabelli Krzan na konkurs Miss Universe

Izabella Krzan to nasza reprezentantka w bardzo prestiżowym konkursie piękności Miss Universe. Nasza Miss Polonia już zaczęła przygotowywać się do ceremonii.

Podczas konkursu Polka zaprezentuje się w dwóch kreacjach. Pierwsza z nich zaprojektowana jest przez Natashę Pavluchenko i zawiera w sobie elementy linii konstrukcyjnych stroju ludowego i jest ozdobiona ręcznymi haftami regionalnymi. Cała kreacja jest łącznie warta 10 tysięcy złotych.

Druga natomiast jest wykonana z koronki w kolorze cielistym zaprojektowana przez markę Laurelle. Jest wyszywana złotymi i miedzianymi kamieniami.

Podobają Wam się?

Zobacz: Czy przyjaciółki nowej Miss Polonii Izabelli Krzan zazdroszczą jej sukcesu? „Staram się z nimi o tym nie rozmawiać. Zaczynam wchodzić w zupełnie inny świat, w inne towarzystwo…” [WIDEO]

Kreacje Izabelli Krzan na konkurs Miss Universe

Kreacje Izabelli Krzan na konkurs Miss Universe

Kreacje Izabelli Krzan na konkurs Miss Universe

Kreacje Izabelli Krzan na konkurs Miss Universe

Jak ważna jest w twoim życiu moda?Komentarzy: 4


Gość | 10 stycznia 2017, 15:23

HaHa! Chyba nie wiesz o czym piszesz!


Kobieta | 10 stycznia 2017, 09:38

Iza to najbardziej puszczalska z naszych miss.
Pani Agnieszka Jastrzębska w programie w DDTVN przeprowadziła również krótką rozmowę z ,,chłopakiem” Izy Krzan Miss Polonia 2016. Szkoda Pani Agnieszko ,że nie zapytała Pani co na żona pana Konrada – Małgorzata Małek ?


Gość | 9 stycznia 2017, 19:47

Iza to jedna z najpiękniejszych Miss Polonia jakie mieliśmy 🙂 Z całego serca życzę jej sukcesu. A kreacje zapierają dech w piersiach 😉


Gość | 9 stycznia 2017, 19:41

Cudo. Mam przeczucie, ze ona cos wygra.Ona ma urodę gwiazdy Hollywood.


Dodaj komentarz
×