Szukaj

Gwiazda „Gogglebox” w żałobie. Już nie zobaczymy na ekranie jej towarzysza

Izabela Zeiske

Izabela Zeiske

Gwiazda hitu TTV przekazała smutne wieści. Bohaterka Gogglebox jest w żałobie. Fani łączą się z w bólu z kobietą, która przed Świętami Bożego Narodzenia straciła bliską przyjaciółkę.

Smutne wieści dla fanów Gogglebox. Przed telewizorem. 2 grudnia do mediów dotarła informacja o śmierci jednego z doskonale znanych publiczności bohaterów. Gwiazda show pogrążyła się w żałobie, o czym poinformowała na Instagramie. Na swoim profilu zamieściła rozrywający serce komunikat.

Izabela Zeiske z Gogglebox w żałobie. Kto zmarł?

Izabela Zeiske zaniepokoiła fanów, gdy opublikowała w internecie smutne zdjęcie. Gwiazda Gogglebox, która widzom bijącego rekordy popularności programu dała się poznać jako bardzo szczera, ciepła i kochająca zwierzęta osoba, w środę poinformowała o śmierci swojego pupila. Nie żyje jej ukochana suczka Sara.

Wierna oddana bezinteresowną miłością.Saruniu zawsze będziesz z nami w naszych sercach,a kiedyś się spotkamy ,bo wiem , że nigdy nie zostawiasz nas samych ….do zobaczenia mój wierny PRZYJACIELU – czytamy w komunikacie na Instagramie.

Izabela ma serce pełne miłości, którą przelewa na niemałą ilość pupili – jeszcze do niedawna miała aż 8 czworonogów. Obecnie kobieta ma pod opieką 5 psów i kota. Każdego ze zwierzaków uratowała ze schroniska lub z ulicy.

W kwietniu Zeiske udzieliła wywiadu portalowi Świat zwierząt, w którym opowiedziała, jak poradziła sobie ze startą poprzedniego kanapowca. Nie było jej łatwo, ale nie załamała się. O tragedii pomagała zapomnieć jej praca. Nagrania do Gogglebox czasami trwały kilka długich godzin. W tym czasie Izabela skupiała się na komentowaniu programów, które przygotowali dla niej producenci.

Po przeżyciu żałoby nie trzeba zamykać się na nowych pupili w domu. W schroniskach wciąż czeka wiele kotów i psów gotowych do adopcji. Przywiązanie się do nowego pupila nie jest czymś złym. Z pewnością zwierzak odwdzięczy się wielką przyjaźnią – wyznała w rozmowie z redaktorką serwisu o życiu zwierząt.

Serce Izabeli Zeiske i fanów zwierząt towarzyszących jej w programie ogarnął nieopisany smutek.


Izabela Zeiske z Sarą

Izabela Zeiske z Sarą

Izabela Zeiske z psem

Izabela Zeiske z psem

Izabela Zeiske z psem

Izabela Zeiske z psem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×