Szukaj

Dumna Iza Janachowska zdradziła, co Małgorzata Rozenek zrobi zaraz po porodzie. „Gosi przydała się moja rada”

Małgorzata Rozenek, Izabela Janachowska

Małgorzata Rozenek, Izabela Janachowska

Izabela Janachowska zna się nie tylko na organizacji wesel. Gwiazda, która rok temu została mamą, chętnie doradziła Małgorzacie Rozenek w kwestii wyboru odpowiedniej wyprawki dla maluszka. 

Izabela Janachowska jest przede wszystkim specjalistką od organizowania ślubów. Ostatnio udowodniła jednak, że również inne rodzinne uroczystości potrafi zorganizować w niezwykle bajeczny sposób. Chociaż pandemia koronawirusa mocno pokrzyżowała jej plany i musiała odwołać chrzest swojego syna, to gwiazda zdołała zorganizować dla małego Chrisa urocze pierwsze urodziny. Chociaż nie było zaplanowanego tłumu gości, to chłopiec w otoczeniu najbliższych i pięknych dekoracji wspaniale spędził ten dzień.

Okazuje się również, że Iza bardzo chętnie dzieli się z przyjaciółmi nie tylko swoim talentem organizacyjnym, ale również cennymi radami. Z jej macierzyńskiego doświadczenia i polecanych produktów skorzystała nawet Małgorzata Rozenek.

Izabela Janachowska pomogła Małgorzacie Rozenek

Małgorzata Rozenek już odlicza godziny do pojawienia się na świecie swojego trzeciego syna. Perfekcyjna jest kilka dni po planowanym terminie porodu, więc lada chwila powita na świecie nowego członka rodziny. Przy kompletowaniu wyprawki dla dziecka Gosia chętnie korzystała ze sprawdzonych rad świeżo upieczonych mam.

Swoim rodzicielskim doświadczeniem z przyszłą mamą postanowiła podzielić się Izabela Janachowska. Gwiazda, mając rocznego synka, jest na bieżąco z produktami dla najmłodszych.

Poleciłam Gosi polską firmę z ubrankami dla dzieci, których jakość bardzo sobie cenię, bo wspaniale sprawdziły się u mojego Chriska. Gosi przydała się moja rada, bo akurat szukała ubranek, które zabierze ze sobą do szpitala. Prawdopodobnie to w śpioszki z mojego polecania ubierze swojego dzidziusia, gdy się urodzi – wyznała w rozmowie z Faktem.

Synek Izy, to naprawdę stylowy bobas, więc nic dziwnego, że Małgosia skorzystała z polecanych przez nią ciuszków. Rozenek na Instagramie chętnie chwaliła się produktami, jakie wybrała dla swojego syna. Wiemy, że na maluszka czeka już prześliczny pokoik dopracowany w każdym szczególe oraz kilka markowych wózków i łóżeczek. Czy dzidziuś Majdana w szpitalu wystąpi w ubrankach, które poleciła Iza? Tego zapewne dowiemy się już niebawem.


Izabela Janachowska z synem

Izabela Janachowska z synem

Izabela Janachowska z synkiem

Izabela Janachowska z synkiem

Izabela Janachowska z synkiem w Dubaju

Izabela Janachowska z synkiem w Dubaju

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×