Szukaj

Irina Shayk wróciła do korzeni! Tak seksownie dawno nie wyglądała! Bradley Cooper widzi, ile stracił!

Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina Shayk chyba już pogodziła się ze stratą Bradleya Coopera. Modelka rzuciła się w wir pracy, a efektami jednego z ostatnich projektów podzieliła się na swoim Instagramie. Na okładce magazynu „Dsection” wygląda obłędnie! 

Relacja Bradleya Coopera z  Iriną Shayk przeszła do historii już dwa miesiące temu. Para rozstała się po kilku latach udanego związku. Doczekali się nawet córeczki, której będę starali się teraz zapewnić jak najlepsze warunki do życia. Oboje bardzo ją kochają i zrobią wszystko, by nie odczuła, że jej rodzina się rozpadła.

Nieoficjalnym powodem rozstania jednej z najpiękniejszych par show-biznesu był romans aktora z Lady Gagą, którą bliżej poznał na planie filmy „Star is born”. Zainteresowani niczego nie komentują, więc plotki się namnażają. Jaka jest prawda, tego nie wie nikt. Ostatnio nawet zagraniczne portale donosiły o tym, że autorka hitu „Poker face” jest w ciąży. I choć Gaga to piękna i utalentowana kobieta, urodą nie sięga do pięt Irinie.

Modelka uznawana jest za jedna z najseksowniejszych i najpiękniejszych kobiet świata. Choć po wybiegach chodzi coraz mniej, często bierze udział w sesjach zdjęciowych podczas których dosłownie powala. Najnowsza, w jakiej wzięła udział to okładkowa sesja dla magazynu Dsection. Siedząca na tle kwiatów gwiazda chwali się pięknymi nogami. Ubrana w zestaw od Burberry prezentuje się mega seksownie, a poważna mina dodaje nostalgii.

Beadley, spójrz kogo straciłeś!

Zobacz: Bradley Cooper już się odkochał w Lady Gadze?! Na horyzoncie pojawiła się…

Zobacz: Bradley Cooper po rozstaniu z Iriną Shayk ostro się zaniedbał! Na spacerze z córeczką wyglądał jak smakowity pączuś, za to modelka… Palce lizać!

Zobacz: Bradley Cooper i Lady Gaga nie odpuszczają! Za kilka dni cały świat zobaczy ich spektakularną ripostę dla Iriny Shayk! Znamy szczegóły!


Irina Shayk - okładka magazynu „dsection”

Irina Shayk - okładka magazynu „dsection”

Irina Shayk z torebką imitującą książkę

Irina Shayk z torebką imitującą książkę "The Idiot"

Irina Shayk - Pokazy mody Pitti Uomo 96

Irina Shayk - Pokazy mody Pitti Uomo 96

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×