Lucy z „Rancza” została blondynką! Nowa fryzura Ilony Ostrowskiej wywołała szał na Instagramie!

Ilona Ostrowska metamorfoza

Ilona Ostrowska zafundowała sobie wiosenną metamorfozę. Gwiazda serialu Ranczo zdecydowała się na diametralną zmianę fryzury. Jak wygląda w wersji blond?

 

Ilona Ostrowska zagrała w wielu filmach i serialach, jednak największą popularność przyniosła jej rola Amerykanki Lucy w serialu Ranczo, który – jak głoszą plotki – ma mieć swoją kontynuację. Gwiazda przez lata dorobiła się sporego grona sympatyków, których to coraz częściej zaskakuje nie tylko wyborem kolejnych ról, ale też swoimi wcieleniami. Nie tak dawno Ilona błyszczała jak diament na balu dziennikarzy, na którym wystąpiła w zmysłowej kreacji odsłaniającej jej zgrabne ciało. Tym razem jednak nie stylizacja aktorki najbardziej rzuciła się w oczy, a jej nowa fryzura.

44-letnia gwiazda w środę, 15 maja, uczestniczyła w spotkaniu autorskim ze swoją sąsiadką Katarzyną Kalicińską i jej ciotką Małgorzatą, które promowały wspólną książkę zatytułowaną A miało być tak pięknie. Ilona podczas wydarzenia zaprezentowała światu swoją nową fryzurę. Aktorka rozjaśniła włosy o kilka tonów i obecnie może pochwalić się wyrazistym blondem.

Internauci na Instagramie chwalili odwagę swojej idolki oraz gratulowali jej pozytywnej zmiany. Tak wielka metamorfoza Ostrowskiej niemalże rzuciła wszystkich na kolana. Fani byli wręcz pod wrażeniem jej odświeżonego looku i prześcigali się w prawieniu komplementów gwieździe Rancza twierdząc, że wygląda „wspaniale”, „bosko” i „cudownie”.

A wam jak się podoba? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka przesadziła z wypełniaczami? Jej powiększone usta wprawiły w osłupienie cały internet!

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka ma wielki powód do dumy! Jej 8-letnia córka wzięła udział w brawurowej akcji ratunkowej! Wszystko jest na zdjęciach!

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka zaliczyła wielką wpadkę! Takiego numeru aktorka nie wywinęła od początku swojej kariery!


Ilona Ostrowska w blondzie

Ilona Ostrowska w blondzie

Ilona Ostrowska blondynką

Ilona Ostrowska blondynką

Ilona Ostrowska przefarbowała włosy na blond

Ilona Ostrowska przefarbowała włosy na blond

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×