TYLE zarabia Wiktoria Gąsiewska! Sumy, które wpływają na konto 23-latki mogą odebrać mowę. Na finanse nie narzeka

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska od lat ma swoje miejsce w show-biznesie. Młoda aktorka i prezenterka może się pochwalić wysokimi zarobkami. Te sumy robią wrażenie. 

Wiktora Gąsiewska od najmłodszych lat pracuje przed kamerami. Młoda aktora show-biznes zna od podszewki. Widzowie doskonale pamiętają śliczną blondynkę w kręconych włosach z takich seriali jak: Rodzina zastępcza, czy Rodzinka.pl. Od wielu lat występuje też w telenoweli Barwy Szczęścia. Na swoim koncie ma też role w filmowych hitach jak: Katyń, czy Lejdis.

Gwiazda dosłownie dorastała na oczach widzów i pod okiem fanów przeżyła też pierwszą wielką miłość. Przez kilka lat tworzyła związek z Adamem Zdrójkowskim, z którym spotkała się najpierw na planie Rodziny zastępczej, a później grali razem w Rodzince.pl. Niestety w zeszłym roku ich relacja dobiegła końca po tym, jak paparazzi zrobili 23-latce zdjęcia u boku jednego z tancerzy TzG.

Po serii medialnych artykułów sama zainteresowana potwierdziła rozstanie z partnerem, wydając oświadczenie.

Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu. Życzę mu jak najlepiej, a was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania – napisała w social mediach.

Chociaż życie uczuciowe gwiazdy nie układało się najlepiej, to zdecydowanie nie może ona narzekać na brak pracy.

Ile zarabia Wiktoria Gąsiewska? Młoda gwiazda nie narzeka na finanse

Wiktoria Gąsiewska ma zaledwie 23 lata, a jej zawodowy grafik wypełniony jest po brzegi. Regularnie pojawia się w nowych serialach i filmach, ale także od dawna już sprawdza się w roli konferansjerki i prezenterki. Na swoim koncie ma też udział w kilku reklamach i jest twarzą znanych marek. To wszystko przekłada się oczywiście na adekwatne zarobki.

Tabloid Fakt dowiedział się, że za jeden dzień zdjęciowy na planie Rodzinki.pl zarabiała 2 tys. złotych. Natomiast za występ w jednym odcinku show Dance Dance Dance na jej konto miało wpływać aż 8 tys. złotych. Nieporównywalnie więcej jednak zgarnęła za kampanię reklamową jednej z marek kosmetycznych, a jej dochód miał sięgać 200 tys. złotych. Do tego wszystkiego trzeba doliczyć także inne współprace, których jej zdecydowanie nie brakuje.

Młoda gwiazda ma jednak głowę na karku, a zarobione pieniądze zainwestowała w pierwsze własne mieszkanie, które kupiła w zeszłym roku. Jak na razie nie pochwaliła się jeszcze jak urządziła swoje własne „M”.


Wiktoria Gąsiewska - nowe mieszkanie

Wiktoria Gąsiewska - nowe mieszkanie

Wiktoria Gąsiewska - nowe mieszkanie

Wiktoria Gąsiewska - nowe mieszkanie

Wiktoria Gąsiewska - nowe mieszkanie

Wiktoria Gąsiewska - nowe mieszkanie

Komentarze

  • Leo pisze:

    Wiki ma piękne piersi 🙂 nic tylko macać, całować, znów macać i całować.

  • Gość pisze:

    Zdrowia jak inni na pudlu new orange oźenie się z nią będziemy mieli 10dzieci jak beckamy royalsy i cygany a potem będziemy źyli długo i szcześliwie mozna sobie wybrać najlepiej min studentów odra czysta ludzie brudni od tego jestes mopsie źeby to sprawdzic chyba ze ma być europe sahara ha ha i to tyle

  • Gość pisze:

    Zdrowia jak inni na pudlu new orange oźenie się z nią będziemy mieli 10dzieci jak beckamy royalsy i cygany a potem będziemy źyli długo i szcześliwie mozna sobie wybrać najlepiej min studentów odra czysta ludzie brudni od tego jestes mopsie źeby to sprawdzic chyba ze będzie europe sahara ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×