Wiktoria Gąsiewska potwierdza ROZSTANIE z Adamem Zdrójkowskim. Swoim oświadczeniem wbiła mu nóż prosto w serce. Wspomina o powodzie

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się

Wiktoria Gąsiewska potwierdziła rozstanie z Adamem Zdrójkowskim. Wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie, które umieściła na Instagramie. Co napisała?

Wiktoria Gąsiewska we wtorkowy poranek stała się bohaterką kolorowej prasy. Wszystko przez fakt, że gdy finał Tańca z gwiazdami dobiegł końca, wybrała się na imprezę do jednych z warszawskich klubów, gdzie bawiła się w towarzystwie uczestników, a także osób związanych z produkcją. Wśród nich był m.in. Jakub Lipowski, który w dwunastej edycji trenował Kingę Sawczuk.

Gąsiewska w towarzystwie tancerza wychodziła na papierosa, a także popijała kolorowe drinki, co widać na zdjęciach zrobionych przez paparazzi.

Gdy fotografie obiegły media, poproszono aktorkę o komentarz. Gwiazda w rozmowie z Faktem powiedziała, że świetnie się bawiła na imprezie. Nie rozumie jednak, dlaczego ktoś uwiecznił jej wygłupy z bratem i znajomymi:

Po finałowym odcinku Tańca z Gwiazdami wszyscy zaangażowani w projekt świętowali zwycięstwo Piotra Mroza. Jak widać na zdjęciach, nikogo dobry humor nie opuszczał. Nie rozumiem, w jakim celu ktoś uwiecznił moje wygłupy z bratem i znajomymi. Ale mimo wszystko ja bawiłam się świetnie. Peace and love.

W podobnym tonie fotografie komentował Jakub Lipowski:

Razem z całą ekipą Tańca z gwiazdami, w tym Wiktorią i jej bratem, spędziliśmy super wieczór. Dobrze się bawiliśmy – powiedział w rozmowie z Pudelkiem.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się. Oświadczenie aktorki

Gdy zdjęcia z poniedziałkowej imprezy obiegły prasę, internauci zaczęli spekulować, że Wiktoria Gąsiewska rozstała się z Adamem Zdrójkowskim. Przypomnijmy, że para poznała się na planie Rodzinki.pl i była w związku przez cztery ostatnie lata.

Chociaż początkowo aktorka milczała, w środowe popołudnie potwierdziła, że ta relacja dobiegła końca. Gąsiewska wydała krótkie oświadczenie na Instagramie, w którym potwierdziła, że ona i Adam nie są już razem:

Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu.

Aktorka zwróciła się też bezpośrednio do byłego partnera i jak napisała, życzy mu jak najlepiej. Zaapelowała również do fanów, by ci nie dorabiali własnych historii, bo prawdziwy powód rozstania zna jedynie ona i Adam:

Życzę mu jak najlepiej, a was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania.

Adam Zdrójkowski do tej pory nie zareagował na słowa Gąsiewskiej.


Wiktoria Gąsiewska potwierdza rozstanie z Adamem Zdrójkowskim

Wiktoria Gąsiewska potwierdza rozstanie z Adamem Zdrójkowskim

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - sylwester 2019

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - sylwester 2019

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - sylwester 2019

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - sylwester 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×