Ile kosztował poród Anny Lewandowskiej? Gwiazda rodziła w luksusowej klinice

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Ile kosztował poród Anny Lewandowskiej? Gdzie rodziła trenerka? Gwiazda wybrała luksusową klinikę w Monachium.

O tym, że Anna i Robert Lewandowscy ponownie zostaną rodzicami, dowiedzieliśmy się w listopadzie zeszłego roku, podczas jednego z meczów Bayernu Monachium. Dumny tata po strzelonym golu pokazał tak zwaną cieszynkę, czyli włożył piłkę pod swoją koszulkę, a kciuk wsunął do buzi. Od tego czasu fani pary z zapartym tchem wyczekiwali narodzin ich drugiego dziecka.

Przez całą ciążę Anna chętnie chwaliła się swoim brzuszkiem i relacjonowała przebieg ciąży. Trenerka była bardzo aktywna w social mediach. Gdy tylko zaczął się maj, wszyscy wyczekiwali radosnej nowiny. O narodzinach drugiej córki Robert Lewandowski poinformował 6 dni temu, dodając na swój profilu zdjęcie, na którym tuli w ramionach małą Laurę.

Gdzie rodziła Anna Lewandowska? Ile kosztował poród?

Lewandowscy na co dzień mieszkają w Monachium i to w jednej z tamtejszych klinik Ania zdecydowała się urodzić drugie dziecko. 3 lata temu w tej samej, prywatnej placówce trenerka powitała na świecie Klarę.

Pierwszy poród był dla gwiazdy bardzo trudny i nie obył się bez komplikacji. Mama trenerki bała się, że  historia może się powtórzyć. Prawdopodobnie dlatego Ania zdecydowała się ponownie na poród pod opieką najlepszych niemieckich specjalistów.

Bardzo się martwiłam, żeby nie powtórzyła się sytuacja, jaka miała miejsce przy porodzie Klary. Tamten poród był bardzo trudny. Tym razem było zupełnie inaczej, Ania urodziła Laurę szybko i bez komplikacji. Malutka ma świetny apetyt, nie daje się oderwać od piersi – mówiła Maria Stachurska.

Poród w prywatnej klinice o najwyższym standardzie nie należy do najtańszych. Ceny w takich miejscach wahają się w granicach od 5 do 15 tysięcy euro. W przeliczeniu na naszą walutę za poród w wysokim standardzie Anna Lewandowska musiała zapłacić około 50 tysięcy złotych.

Cena jest bardzo wysoka, ale przecież zdrowie matki i dziecka jest w takich chwilach bezcenne.


Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie Laury

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie Laury

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie Klary i Laury

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie Klary i Laury

Anna Lewandowska pokazała sylwetkę po drugiej ciąży

Anna Lewandowska pokazała sylwetkę po drugiej ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×