Na egzotyczny taras wydała krocie. Julia Wieniawa za same rośliny zapłaciła majątek. Można się złapać za głowę przy takiej okrągłej sumce

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa zadbała o wystrój mieszkania na najwyższym poziomie. Nie oszczędzała też na tarasie. Niedawno pochwaliła się nowymi zdjęciami. Na same rośliny wydała krocie. 

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia. Ogromną popularność przyniósł jej serial Rodzinka.pl, w którym zagrała przebojową Paulę. Tak bardzo spodobała się widzom, że kariera pędem ruszyła z miejsca. W krótkim czasie zaczęła pojawiać się w kolejnych projektach. Zagrała w wielu kinowych hitach, a także na deskach teatru. W ostatnim czasie skupia się jednak przede wszystkim na muzyce. Już niedługo wystąpi na pierwszym festiwalu.

Aktorka jest też świetną bizneswoman. Otworzyła własną markę odzieżową, która przynosi jej spore zyski i cieszy się uznaniem klientek. Zarobione pieniądze bardzo umiejętnie pomnaża. Chociaż uwielbia luksusowe dodatki i egzotyczne podróże, to zgromadzony majątek inwestuje w nieruchomości. Ma zaledwie 23 lata, a jest już właścicielką kilku mieszkań. W zeszłym roku wprowadziła się do piętrowego apartamentu.

Ile Julia Wieniawa zapłaciła za rośliny na tarasie?

Julia od momentu, gdy kupiła nowe lokum, chętnie chwaliła się zdjęciami z postępów w remoncie. Urządziła je w nowoczesnym i bardzo przytulnym stylu. W środku nie zabrakło oczywiście mnóstwa roślin. Do zakupu takiej ilości żywych ozdób namówił ją jej sąsiad, Marcin Tyszka, dla którego ogrodnictwo jest wielką pasją. To on też pomógł jej urządzić taras jak z bajki. Ostatnio gwiazda pochwaliła się zdjęciami, na których możemy zobaczyć, że wygląda on jak wakacyjny kurort w jej ukochanym Bali.

Zależało mi na tym, żeby czuć się jak na wiecznych wakacjach, stąd taka liczba roślin egzotycznych. Chciałam, aby wszystko było w klimacie boho, czyli w klimacie Bali – cytuje jej słowa Super Express.

Okazuje się, że taki wystrój i zakup sporej ilości roślin nie należy do najtańszych. Na zdjęciach, które udostępniła w sieci widać różne odmiany egzotycznych gatunków, które kosztują nawet kilka tysięcy złotych za sztukę.

Widać m.in. kilkanaście sztuk różnych odmian mrozoodpornej juki – jedna sztuka w jej ulubionym sklepie kosztuje 3,8 tys. zł, do tego dochodzą inne rośliny, które znoszą trudny klimat i niższe temperatury, a co za tym idzie – kosztują niemało. Łatwo policzyć, że tylko na roślinność na tarasie wydała ok. 50 tys.! – podliczył Super Express.

Julia nie miała zamiaru oszczędzać podczas urządzania tarasu. Zdecydowanie jej się to opłaciło, bo stworzyła tam niesamowity klimat. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii. Jak wam się podoba?


Julia Wieniawa pokazała taras

Julia Wieniawa pokazała taras

Julia Wieniawa pokazała taras

Julia Wieniawa pokazała taras

Julia Wieniawa pokazała taras

Julia Wieniawa pokazała taras

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×