Szukaj

Wyciekły zarobki Edyty Górniak! Za udział w „Agencie” dostała kosmiczne pieniądze!

Edyta Górniak zarobki

Ile Edyta Górniak zarobi za udział w „Agent Gwiazdy 4”?

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że Edyta Górniak jest jedną z najlepiej opłacanych gwiazd w polskim show-biznesie. Wyprowadzka do Los Angeles nie była dla niej żadnym problemem, częste loty do Polski i ponowna przeprowadzka do kraju również nie. Ubiera się u najlepszych projektantów, świeci drogimi błyskotkami na smukłych palcach i szyi, a jej włosami i fryzurą zajmuje się sztab stylistów.

Gdy ma ochotę na tofu z Londynu, po prostu wysyła po nie asystentkę. Stać ją na te wszystkie przyjemności i nic dziwnego – zarabia prawdziwe krocie. Najlepszym tego dowodem jest stawka, którą TVN zapłacił jej za udział w Agent – Gwiazdy 4.

Jak donosi Fakt, Edyta zgarnie małą fortunę za udział w popularnym reality show. Z tego powodu zmieniono nawet kierunek podróży bohaterów. Według tabloidu, nowy sezon miał być nagrywany na Seszelach, ale horrendalne honorarium Górniak sprawiło, że ostatecznie ekipa trafiła na Wyspy Kanaryjskie. Ile dostanie Edyta za udział w Agent Gwiazdy 4? Mówi się o 400 tysiącach złotych.

Producenci są przekonani, że ten wydatek się opłaci. Widzowie po az pierwszy będą mogli zobaczyć najsłynniejszą polską diwę walczącą o przetrwanie w ekstremalnych warunkach – zapewnia osoba z produkcji

Musicie przyznać, że kwota robi wrażenie. Nie zaproponowano tyle nikomu innemu, ale Edyta bez wątpienia jest tego warta.

Edyta Górniak oszalała z radości! Właśnie skomentowała wygraną Roksany Węgiel!

Roksana Węgiel jak Edyta Górniak! Obie gwiazdy łączy nie tylko „The Voice Kids”! [WIDEO]

Edyta Górniak już w Polsce. Prosto z lotniska trafiła prosto do szpitala!


Edyta Górniak na planie

Edyta Górniak na planie "Agent - Gwiazdy 4"

Edyta Górniak na urodzinowym koncercie

Edyta Górniak na urodzinowym koncercie

Urodzinowy koncert Edyty Górniak w Teatrze Dramatycznym w Warszawie

Urodzinowy koncert Edyty Górniak w Teatrze Dramatycznym w Warszawie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×