Gwiazdy przed studiem DDTVN: Majka Jeżowska, Filip Chajzer, Gabi Drzewiecka

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Gwiazdy odwiedziły Dzień Dobry TVN. W dzisiejszym wydaniu gośćmi byli: Majka Jeżowska, Gabi Drzewiecka, Karolina Pilarczyk i Andrzej Polan. Jak prezentowali się po wyjściu ze studia?

Dzień Dobry TVN to program, który przed ekrany przyciąga sporą ilość widzów. Zwłaszcza w weekendy i święta dzień od włączenia śniadaniówki rozpoczyna wielu Polaków. Nie brakuje w nim stałych punktów programu, takich przegląd prasy, czy garść plotek z życia gwiazd. Widzowie chętnie zaglądają także do kącika kulinarnego, w którym zawsze przygotowuje się przepisy z sezonowych produktów. W programie nie brakuje także licznych ekspertów, którzy udzielają porad w najróżniejszych dziedzinach.

Często na kanapach DDTVN goszczą także znani i lubiani, którzy chętnie opowiadają o swoich nowych zawodowych projektach. Nie brakuje gwiazd z pierwszych stron gazet. W śniadaniówce często możemy zobaczyć aktorów, piosenkarzy, czy inne gwiazdy. Zwłaszcza podczas sobotnich i niedzielnych wydań na kanapach możemy dowiedzieć się co aktualnie słychać u naszych ulubieńców i co planują na najbliższe miesiące.

Gwiazdy przed studiem DDTVN

Dzisiejsze wydanie programu poprowadzili Filip Chajzer i Małgorzata Ohme. Jako że obchodzimy Dzień Niepodległości, to prowadzący wystąpili z biało-czerwonymi kotylionami przypiętymi do ubrań. Nie brakowało również patriotycznych tematów. Paparazzi jak zwykle byli bardzo czujni i pojawili się przed studiem śniadaniówki. Udało im się zrobić kilka zdjęć gwiazdom, które odwiedziły studio.

W programie pojawiła się Majka Jeżowska. Piosenkarka swoim kolorowym strojem zdecydowania przywoływała wiosnę. Miała na sobie żółtą spódnicę i sportowe buty w tym samym kolorze. Barwna artystka nie poddała się jesiennej chandrze. Przed studiem fotoreporterzy sfotografowali także Filipa Chajzera, Gabi Drzewiecką, Andrzeja Polana, Małgorzatę Ohme, która wsiadała do swojego luksusowego samochodu oraz Karolinę Pilarczyk przemierzającą ulicę z pluszowym flamingiem u boku.

Wszystkie zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

 


Gwiazdy przed studiem DDTVN - Majka Jeżowska

Gwiazdy przed studiem DDTVN - Majka Jeżowska

Gwiazdy przed studiem DDTVN -Filip Chajzer

Gwiazdy przed studiem DDTVN -Filip Chajzer

Gwiazdy przed studiem DDTVN - Majka Jeżowska

Gwiazdy przed studiem DDTVN - Majka Jeżowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×