NewsyGwiazdy w "Dzień Dobry TVN": Sandra Kubicka, Ewa Kasprzyk, Bogna Sworowska, Małgorzata Ohme, Filip Chajzer

Gwiazdy w "Dzień Dobry TVN": Sandra Kubicka, Ewa Kasprzyk, Bogna Sworowska, Małgorzata Ohme, Filip Chajzer

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN. Kto zjawił się w śniadaniówce?
Gwiazdy w Dzień Dobry TVN. Kto zjawił się w śniadaniówce?

24.09.2022 14:40, aktual.: 24.09.2022 16:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzień Dobry TVN  to format, który od kilkunastu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Obecnie prowadzi go kilka docenionych przez widzów dziennikarskich duetów: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek.

Ostatnia z wymienionych par dołączyła do formatu kilka tygodni temu. Zarówno Gosia, jak i Krzysztof są zadowoleni z przebiegu współpracy. Ta pierwsza ostatnio zadeklarowała w rozmowie z Jastrząb Post, że obecność kolegi dodaje jej bezpieczeństwa.

Ja niezwykle chylę czoła przed osobami, które zdecydowały o połączeniu nas. Świetne połączenie. Czuję niezwykłe wsparcie Krzysztofa, Krzysztof jest osobą, która bardzo dobrze rozumie specyfikę mediów, jest osobą, która ma ogromne doświadczenie i my się po prostu lubimy i szanujemy prywatnie za bardzo wiele rzeczy, nie tylko zawodowych. To daje mi ogromne poczucie bezpieczeństwa – wyznała.

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN. Kto zjawił się w śniadaniówce?

W sobotę – już tradycyjnie – w porannym formacie pojawiła się cała plejada gwiazd z pierwszych stron gazet. Sandra KubickaBogna SworowskaAndrzej SupronEwa KasprzykKuba KaraśPiotr RoguckiWojciech SawickiAgata Sawicka – to tylko niektóre z osób, które udało się sfotografować fotoreporterom przed wejściem do studia.

Świetnie wyglądała Kubicka. Modelka zapozowała do zdjęć w długim płaszczu, dżinsowej koszuli, jasnych spodniach i skórzanych kozakach. Podczas wizyty w studiu towarzyszyły jej pieski. Czworonogi zabrali też do programu Kasprzyk i Supron. Ta pierwsza miała na sobie marynarkę, czarny t-shirt, dżinsy z wycięciami i wzorzyste buty.

Ciekawe kreacje zaprezentowali też prowadzący program. Dziś byli to Chajzer i Ohme. Dziennikarz zapozował w bezrękawniku, białej koszulce i luźnych spodniach, a jego współpracowniczka – w płaszczu, bluzie z kapturem i dżinsach. Również i ona zabrała ze sobą do telewizji psa. Zdjęcia wszystkich gwiazd zobaczycie w galerii pod tekstem.

 • Sandra Kubicka - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN
 • Ewa Kasprzyk - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN
 • Bogna Sworowska - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN
 • Małgorzata Ohme - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN
 • Sandra Kubicka - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN
 • Ewa Kasprzyk - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN
 • Filip Chajzer - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN
 • Wojciech Sawicki, Agata Sawicka - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN
 • Andrzej Supron - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN
 • Kuba Karyś i Piotr Rogucki - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN
[1/10] Sandra Kubicka - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także