Gwiazdy świętują Dzień Niepodległości. Mucha tańczy boso, Wachowicz przystroiła dom, a bracia Collins rozdają posiłki

Gwiazdy świętują Dzień Niepodłegłości

Gwiazdy świętują Dzień Niepodłegłości

Gwiazdy zamieściły w sieci całą masę zdjęć, na których pokazują, jak świętują dzisiejszy Dzień Niepodległości. Mimo bardzo trudnych ostatnich dni nie opuszcza ich pogoda ducha.

W ostatnim czasie gwiazdy zdecydowanie stały się bardziej aktywne na Instagramie. Zawsze z wielkim zaangażowaniem prowadziły swoje social media, ale w czasie pandemii widać, że przykładają się do tego jeszcze bardziej. Od kilku miesięcy Internet stał się jedynym oknem na świat dla wielu osób. Każdy stara się ograniczać kontakty międzyludzkie do niezbędnego minimum, dlatego tak chętnie zaglądamy na profile społecznościowe znanych i lubianych. Oni starają się, jak tylko mogą, by umilić swoim fanom ten trudny czas.

Zawsze chętnie pokazują swoje nowe projekty zawodowe, chociaż tych w ostatnich tygodniach nie mają zbyt wiele. Dlatego bardzo chętnie dzielą się tym, co słychać w ich życiu prywatnym. Pokazują, jak mieszkają i to jak spędzają czas z najbliższymi. Również podczas świąt starają się dzielić się ważnymi momentami. Dzisiejszy Dzień Niepodległości również zmobilizował gwiazdy do tego, aby pokazać, jak postanowiły uczcić to ważne dla wszystkich Polaków święto.

Gwiazdy świętują Dzień Niepodłegłości

Już od wczesnych godzin porannych w sieci pojawiają się kolejne zdjęcia i wpisy, na których gwiazdy pokazują, jak świętują dzisiejszy dzień. Dzień Niepodległości jest obchodzony w Polsce 11 listopada każdego roku. Upamiętnia on odzyskanie niepodległości przez nasz kraj w 1918 roku. Polska przez 123 lata była pod zaborami i po wielu latach udało jej się znowu wrócić na mapę świata. Nic więc dziwnego, że jako naród tak bardzo celebrujemy tę chwilę. Jest to też dzień wolny od pracy, dlatego możemy liczyć na sporo zdjęć naszych gwiazd.

Barbara Belt to dziennikarka doskonale znana widzom z programu Dzień Dobry TVN. Przeprowadza tam wywiady z największymi gwiazdami polskiego i zagranicznego show-biznesu. Relacjonuje także najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata. Podczas dzisiejszego programu na żywo pojawiła się na wizji z biało-czerwonym kotylionem na sukience, który jest symbolem tego dnia.

W podobny sposób ten dzień świętowali również jej koledzy ze studia TVN. Małgorzata Ohme i Filip Chajzer poprowadzili dzisiejsze wydanie śniadaniówki z kotylionami przypiętymi do ubrań. Tym samym pokazali, że mimo tego, że są w pracy, to nadal świętują.

Tradycją w polskich domach jest również to, że w Dniu Niepodległości przystrajamy go narodowymi barwami. Biało-czerwoną flagę przed swoim drewnianym domem zamontowała Ewa Wachowicz. Gwiazda zdjęciem podzieliła się w sieci.

Anna Mucha tego dnia wróciła do beztroskich wspomnień z wakacji. Pokazała jak nocą, tańczy boso na plaży. Jest uśmiechnięta i bardzo szczęśliwa i taki też jest dzisiejszy dzień w wielu domach. Aktorka prosi swoich fanów, aby cieszyli się tym świętem.

Martyna Wojciechowska zamieściła bardzo obszerny wpis, w którym podzieliła się refleksjami na temat tego co obecnie dzieje się w naszym kraju. Dodała też archiwalne zdjęcie ze swojej wyprawy  na Masyw Vinsona, który znajduje się na Antarktydzie.

Nowa gwiazda Pytania na śniadanie Małgorzata Opczowska jest bardzo szczęśliwą mamą. Dziennikarka wpaja swojemu synkowi od najmłodszych lat ducha patriotyzmu. Dzisiaj zamieściła na swoim profilu zdjęcie kilkulatka z polską flagą. Pochwaliła się także, że przed wyjściem do pracy usłyszała od chłopca patriotyczny wierszyk.

Również Marcin Prokop pokazał, jak świętuje Dzień Niepodległości. Na jego profilu pojawiło się czarno-białe zdjęcie, które zostało wykonane przy okazji sesji do kalendarza Dżentelmeni. Prowadzący Dzień Dobry TVN w klapę marynarki ma wpiętą małą flagę Polski.

Na profilu Mikołaja Jędruszczaka również pojawił się bardzo przejmujący wpis. Zwycięzca randkowego reality show i uczestnik Tańca z Gwiazdami, postanowił uczcić Dzień Niepodległości. Na jego zdjęciu pojawiła się narodowa flaga.

Daria Ładocha, jak przystało na prawdziwą mistrzynię kuchni, ten ważny dzień świętuje kulinarnymi specjałami. Dzisiaj na jej stole pojawią się jedynie nasze największe narodowe przysmaki, między innymi pierogi i krupnik.

View this post on Instagram

Po tych wszystkich wydarzeniach minionych tygodni… w dniu, w którym świętujemy odzyskanie Niepodległości, co było doskonałym zakończeniem I wojny światowej (viva Piłsudski!), chcę wam powiedzieć, za co lubię Polskę i za co uwielbiam Polaków 🇵🇱 1) Jesteśmy narodem niezwykle gościnnym 👨‍👩‍👧‍👦Nasze domy są zawsze otwarte i można liczyć, że ugościmy również śpiewem i tańcem 💃🕺 2) Polska kuchnia jest najlepsza na świecie 🥄Krupnikiem, pierogiem i dobrym barszczem stoi 🥟 3) Polacy mają niebywałe poczucie humoru. Często bywają śmieszni (o zgrozo😱😂), ale na co dzień bywają zabawni. 4) Polki są najpiękniejsze na świecie, co jest dowiedzione przez wszystkie narody. Mieć Polkę za żonę, to międzynarodowy zaszczyt 💁‍♀️ 5) Jesteśmy pracowici, ambitni i wytrwali w swoich dążeniach. Mimo wszelkich tarć – tych małych i tych dużych, mamy pewność, że Kargul i Pawlak zawsze przy jednym płocie staną 🤝 Pozdrawiam Was serdecznie w ten wyjątkowy dzień. Daria z Polski i z krupnikiem 👩‍🍳 PS Polska długa i szeroka. Jestem ciekawa, z jakich okolic mam obserwatorów. Piszcie nazwy swoich miast, miasteczek, wsi, a ja odpalam mapę 🙂 #darialadocha #dariaładocha #dzienniepodleglosci #swietoniepodleglosci #niepodległość #polska #pesteczkiładochy #kochampolske #mojapolska #mojkrajtakipiekny #polskajestpiekna

A post shared by Daria Ładocha (@darialadocha) on

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak ten dzień świętują także Joanna Moro, Agata Młynarska i Rafał Mroczek. Na uwagę zasługuje szczególnie to, co zrobili Bracia Collins i Tomek Komenda. Postanowili oni odwiedzić weteranów Powstania Warszawskiego i rozdać im ciepłe posiłki. Taka postawa zasługuje na szczególne brawa. Te zdjęcia również zobaczycie w galerii.


Gwiazdy świętują Dzień Niepodległości -Daria Ładocha

Gwiazdy świętują Dzień Niepodległości -Daria Ładocha

Gwiazdy świętują Dzień Niepodległości -Marcin Prokop

Gwiazdy świętują Dzień Niepodległości -Marcin Prokop

Gwiazdy świętują Dzień Niepodległości -Małgorzata Opczowska

Gwiazdy świętują Dzień Niepodległości -Małgorzata Opczowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×