Gwiazdy na planie nowego spotu „Pnś”. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski cały czas byli blisko siebie

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie

Gwiazdy Pytania na śniadanie nakręciły nowy spot promujący program. Na planie pojawiła się cała ekipa śniadaniówki, ale to Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski byli na pierwszym planie. 

Pytanie na śniadanie to program, który od pierwszego odcinka podbił serca widzów. Śniadaniówka na stałe wpisała się w ramówkę stacji i niewiele osób wyobraża już sobie, by mogło jej zabraknąć na ekranie. Prowadzący zawsze starają się dostarczyć najświeższych informacji, poruszając problemy i tematy, które nurtują widzów. W porannym formacie nie brakuje powagi, ale też dobrego humoru.

Codziennie o poranku wita się z fanami inna para prowadzących. W programie pojawiają się: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, Robert El Gendy, Tomasz Wolny i Ida Nowakowska, Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska, Tomasz Kammel i Izabela Krzan, Łukasz Nowicki i Małgorzata Opczowska. Gwiazdy już oficjalnie otwierają wakacyjne studio i nagrały spot promujący lato z Pytaniem na śniadanie. Zdjęcia trafiły do sieci.

Gwiazdy Pytania na śniadanie na planie nowego spotu promującego

Widzom Pytania na śniadanie zdecydowanie nie grozi nuda. Produkcja w związku nadchodzącym wielkimi krokami latem, postanowiła przenieść studio śniadaniówki na łono natury. Zdecydowanie sprzyja temu pogoda. Prowadzący nagrali też nowy spot promujący zbliżające się odcinki. Wszyscy pojawili się na plantacji roślin ozdobnych, które były wspaniałym tłem tego, co działo się przed kamerami.

Prowadzące pojawiły się w kolorowych strojach przywołujących na myśl lato i wysokie temperatury. Kasia Cichopek, Małgosia Tomaszaewska, Iza Krzan i Małgosia Opczowska postanowiły odsłonić smukłe nogi. Prowadzący natomiast postawili na sportową elegancję.

Na pierwszym planie cały czas byli Kasia Cichopek w duecie z Maciejem Kurzajewskim. Po tym, jak gwiazda ogłosiła, że rozstaje się z mężem nie cichną plotki, że tych dwoje łączy coś więcej. W ostatniej rozmowie z reporterką Jastrząb Post gospodyni śniadaniówki rozwiała jednak wszelkie wątpliwości i odpowiedziała o pytanie dotyczące tej relacji.

Nasze relacje są zawodowe. Maciek jest fantastycznym dziennikarzem. Cieszę się, że możemy wspólnie prowadzić Pytanie na śniadanie i kolejne projekty, które przed nami – powiedziała.

Między prowadzącymi rzeczywiście jest pozytywna chemia, którą widać na najnowszych zdjęciach. Ten duet cały czas podczas kręcenia spotu był na pierwszym planie i zajmował miejsca obok siebie.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Ida Nowakowska-Herndon, Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Małgorzata Opczowska-Łęska, Tomasz Wolny, Aleksander Sikora

Ida Nowakowska-Herndon, Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Małgorzata Opczowska-Łęska, Tomasz Wolny, Aleksander Sikora

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski

Katarzyna Cichopek,

Katarzyna Cichopek,

Komentarze

 • Gość pisze:

  No pięknie…
  Oczywiście, tylko Małgosia Opoczowska Łukasz i Olek.

  • Gość pisze:

   Jaka Kaśka brzydka z wiekiem..makijaż u niej to podstawa. Przasne babsko.

 • Gość Ważka pisze:

  No i co z tego. Życzę szczęścia i wszystkiego dobrego.

 • niestety pisze:

  Hakiel skończy tragicznie.Ma w oczach Zło.To kwestia czasu jak zobaczy widły wymierzone w jego oczy.

 • Gość pisze:

  Akurat pani opoczowska nie taka idealna nie wiecie posłuchajcie plotek dokładnie

 • Gość pisze:

  No co was tak wszystkich dziwi zajmijcie się swoimi sprawami u nie róbcie afery

 • Docent Furman pisze:

  Kasia i Maciuś cały czas bydłują razem, a Marcinek schnie w oczach i niedługo będzie wyglądał jak anorektyk… Żenada!

 • Gość pisze:

  Tylko para Łukasz Nowicki i Małgorzata Opoczowska. Reszta to sieczka.

 • Gość pisze:

  I w ten sposób TVP okazuje poparcie rozwodów i pomaga wybrnąć z niesmacznej sytuacji.Co tam że ktoś tam cierpi,ważny jest ich pracownik .Za chwilę Kaśka powie że ten fantastyczny prowadzący jest miłością jej życia i że właśnie się w nim zakochała.Oczywiscie dopiero teraz i że nie był przyczyną rozwodu.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×