Gwiazdy na Halloween 2015: Co planują? Za kogo się przebiorą? Wiemy wszystko

Gwiazdy na Halloween 2015

Gwiazdy na Halloween 2015

Gwiazdy na Halloween 2015

Amerykański zwyczaj świętowania nocy z 31 października na 1 listopada zagościł na dobre także w naszym kraju. Z każdym rokiem coraz więcej osób przygotowuje się do Halloween. I nic w tym dziwnego! W końcu w którą inną noc można bezkarnie przebrać się za wiedźmę i krzyczeć „cukierek albo psikus”?

Do zabawy halloweenowej przekonało się też wiele polskich gwiazd. Niektóre z nich specjalnie na tę okazję przygotowują stroje, lub urządzają przyjęcie. Są też i tacy, którzy preferują tradycyjną formę i w spokoju przygotowują się do Wszystkich Świętych.

Do takich osób należy Helena Deeds. Żona Hollywood, chociaż od lat mieszka w Los Angeles, praktykuje polskie tradycje, także w przypadku 31 października:

Halloween jest bardziej dla dzieci, które mogą za coś się przebrać i powygłupiać się. Później są przecież święta, a to jest zupełnie inny czas. Ja zawsze idę na cmentarz i kupuję chryzantemy, zgodnie z polskimi tradycjami.

Zupełnie inny stosunek do Halloween ma Klaudia Halejcio. Dla aktorki jest to idealna okazja do zabawy i możliwość przebrania się za fantastyczne postacie!

Zawsze ze znajomymi świętuję Halloween, to jest nasza tradycja! Jeżeli ktoś nie może się zjawić to przekładamy imprezę na inny dzień. Zawsze się przebieramy. Są to stroje zrobione własnoręcznie bo taki jest zamysł i to jest wymóg wejścia na imprezę. Mój strój na Halloween na pewno powierzę mojej mamie bo ona jest ekspertką w tej dziedzinie. Każdego roku wynajmujemy ze znajomymi miejsce, albo robimy to u kogoś i wtedy razem gotujemy, albo coś zamawiamy.

Joanna Krupa przyznała, że mieszkańcy Los Angeles nie obchodzą Halloween!

Tam, gdzie my mieszkamy nie ma dzieci, które chodzą po domach w Halloween. Jak mieszkałam w Chicago to to przychodzili, ale teraz już nie. Nie muszę w ogóle mieć przygotowanych słodyczy, ale ja oczywiście obchodzę Halloween!

Okazuje się, że wśród młodych gwiazd są też takie, które nie lubią bawić się 31 października. Należy do nich między Marcelina Zawadzka! Miss Polski wyznała, że ostatni dzień tego miesiąca poświęca rodzinie:

Nie świętuję Halloween. W tym czasie wyjeżdżam do swojego rodzinnego miasta, Malborka. Uwielbiam za to Wszystkich Świętych, bo zjeżdża się cała rodzina, a do tego babcia ma urodziny, więc jest to dla mnie wyjątkowo rodzinny czas.

Świeżo upieczonej mamie, Zosi Ślotale obowiązki rodzicielskie wcale nie przeszkodzą, aby móc bawić się w sobotnią noc.

Uwielbiam Halloween! Jak co roku za coś na pewno się przebiorę, ale jeszcze nie mogę zdradzić za co! W ubiegłym roku byłam Meksykanką!

Wygląda na to, że Halloween przybierze tego roku różne formy w polskim show-biznesie.

A jak gwiazdy świętowały tę wyjątkową noc w ubiegłym roku? Zobaczcie galerię zdjęć.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×