Co się dzieje z córką Marty Kaczyńskiej? Sąsiedzi rozkładają ręce, tabloid spekuluje. Dziwna sprawa

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska jest matka trójki dzieci. Dopatrzano się jednak, że jej najstarsza córka nagle zapadła się pod ziemię. Co się dzieje z 18-letnią Ewą? Gdzie zniknęła?

Marta Kaczyńska to córka pary prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich, którzy 10 kwietnia 2010 roku zginęli w katastrofie samolotu Tupolew w drodze do Smoleńska. Ona sama stara się trzymać z dala od polityki i nie angażuje się w sprawy państwa. Mimo to Polacy bardzo chętnie podglądają jej życie. Z wykształcenia jest prawniczką, ale doskonale spełnia się w roli felietonistki, która przez lata nie miała szczęścia w miłości.

Córka prezydenckiej pary ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Jej pierwszym mężem był Piotr Smuniewski, a ich związek przetrwał zaledwie trzy lata. Później wyszła za Marcina Dubienieckiego, z którym doczekała się dwóch córek: Ewy, która przyszła na świat w 2003 roku, oraz Martyny, która urodziła się 4 lata później.

Drugie małżeństwo Marty również się rozpadło, a ona postanowiła po raz trzeci spróbować szczęścia w miłości i w 2018 roku wyszła za mąż za warszawskiego biznesmena, Piotra Zielińskiego, z którym doczekała się syna.

Córka Marty Kaczyńskiej nagle zniknęła. Co się z nią dzieje?

Marta doskonale spełnia się w roli mamy. Młodsza z jej córek nieustannie dostarcza jej powodów do dumy. Martynka trenuje jeździectwo, w którym odnosi już znaczące sukcesy. Jakiś czas temu została laureatką konkursu Cavaliada Kraków.

Starsza z córek ma już własne konto na Instagramie, z którego można się dowiedzieć, że ma zupełnie odmienną pasję od młodszej siostry. Dziewczyna spełnia się na parkiecie i jest członkinią znanej formacji tanecznej. Podobnie jak Martynka odniosła sukcesy w swojej dziedzinie. Razem ze swoją grupą zajęła m.in. piąte miejsce w kategorii ekipa dancehall w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Łebie.

Nastolatka nie miała łatwego dzieciństwa. Bardzo przeżyła katastrofę, w której zginęli jej dziadkowie. Również rozwód był dla niej wielkim zmartwieniem, a aresztowanie ojca kolejnym emocjonalnym ciosem. Po pewnym czasie jej rodzice na nowo zaczęli układać sobie życie. Magazyn Dobry tydzień dotarł do ciekawych spostrzeżeń. Według nich nastolatka ostatnio „zniknęła”.

Wchodzi w dorosłość i doskwiera jej brak anonimowości – mówi gazecie osoba z otoczenia rodziny.

Dziennikarze magazynu zdołali ustalić, że kończąca w tym roku 18 lat Ewa mogła wyjechać do Londynu. Marcin Dubieniecki miał namawiać, ją do tego, by właśnie tam skończyła studia. Już wcześniej na swoim profilu na Instagramie córka Marty przejawiała zainteresowanie kulturą Wielkiej Brytanii, do której wybrała się w nagrodę za doskonałe oceny na świadectwie w liceum:

Marcin Dubieniecki pokazywał jej tamtejsze szkoły średnie. Po powrocie Ewa kontynuowała naukę w prestiżowym trójmiejskim liceum, gdzie świetnie sobie radziła. Tata namawiał ją jednak, by dokończyła edukację w Londynie, a potem tam podjęła studia. Teraz zniknęła… – czytamy w „Dobry Tygodniu”.

Podobno sąsiedzi Kaczyńskiej również mają być zaniepokojeni, ponieważ dawno nie widzieli Ewy, która skasowała swoje niegdyś popularne konto w portalu społecznościowym.

Portal Plotek poprosił o komentarz w tej sprawie rodziców Ewy. Żadne z nich jednak na tę chwilę nie odniosło się do tych rewelacji.


Ewa Dubieniecka w świątecznej kreacji

Ewa Dubieniecka w świątecznej kreacji

Ewa Dubieniecka w Londynie

Ewa Dubieniecka w Londynie

Ewa Dubieniecka pochwaliła się nowym selfie

Ewa Dubieniecka pochwaliła się nowym selfie

Komentarze

 • Samson pisze:

  ” Później wyszła za Marcina Dubienieckiego, z którym doczekała się dwóch córek” to sugeruje, ze najpierw byl slub z Dubienieckim, a potem pokjawily sie corki na swiecie. A w rzeczywistosci, dwie corki pojawily sie w czasie trwania pierwszego zwiazku, a potem sprytna mama przypomniala sobie, ze wlasciwie kto inny jest tata.
  Takie tam pisklamstewka.

 • GośćMonika pisze:

  Ciekawa jestem , co ludzie by mówili o zwykłej Kowalskiej gdyby miała troje mężów i troje dzieci …??????

 • Gość pisze:

  Święta racja ,ciekawa jestem jak by nazywano zwykłą Kowalską.Gdyby miała troje mężów ??????

 • GośćBarbi pisze:

  Gdzie mój komentarz!Przecież wulgaryzmów tam nie było,skoro komentarz poprzednika uznany jest za nieubliżajacy czyjejś godności!

 • GośćBarbi pisze:

  Podpisujesz się anonimowo,bo powiem ci tak,że większego i beznadziejniejszego pustaka to chyba nie ma.Podsumowujesz rodzinę,która odnosi sukcesy i żal ci dupę ściska,że nie masz się czym pochwalić,więc zajmij się przede wszystkim swoją rodziną i sobą.Durniu jeden.

 • Gość pisze:

  matka puszczalski nierób, ojciec kryminalista, cała rodzina popaprana to z niej też nic dobrego nie będzie. Zresztą po zdjęciach widac ze pustak

  • Gość pisze:

   Pustakiem to jestes Ty pisząc te bzdury. Żółć z zawisci się rozlewa.

  • Jan pisze:

   prosze nie obrazac ludzi, troche kultury by sie przydalo!!

  • Adam pisze:

   Masz dużo racji, genów się nie wybiera, a ta pani – troje dzieci, trzech mężów – taka jest prawda i tyle w temacie.

  • Samson pisze:

   Prawdy sie nie da zakrzyczec. Jeden maz, dwoje dzieci. Rozwod. Zaprzeczenie ojcostwa, drugi maz, przejecie dzieci. Rozwod. Trzeci maz. Jedno dziecko. Zwiazek na odleglosc.
   Wnioski sie same nasuwaja. Marta Kaczynska wiecznie dziewica, chluba pislandii.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×