Gabi Drzewiecka poprowadzi nowy wyjątkowy projekt – będzie kulturalnie, muzycznie i bardzo luksusowo

Gabi Drzewiecka

Gabi Drzewiecka

Gabi Drzewiecka nie od dziś udowadnia, że wie, co najciekawszego dzieje się na polskiej i zagranicznej scenie muzycznej. Teraz z wyjątkowymi partnerami stworzyła projekt kulturalno-muzyczny, który zainteresuje najbardziej wybrednych fanów. Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie i kto wystąpi?

Gabi Drzewiecka jest popularną dziennikarką radiową i telewizyjną. Pracowała m.in. dla Chilli ZET, a obecnie przeprowadza wywiady z gwiazdami muzyki dla Dzień dobry TVN. Miała również okazję prowadzić kilka ciekawych formatów, do których zaliczyć można: Mistrzowskie cięcie oraz Zanim cię zobaczę, które zostały wyemitowane na antenie TVN Style. To ona poprowadziła 7. edycję reality show Big Brother.

Z uwagi na to, że rząd stopniowo znosi obostrzenia, wiadomo już, że w najbliższym czasie odbędzie się kilka większych imprez. Gabi Drzewiecka jest współorganizatorką jednego z takich wyjątkowych wydarzeń. Event na długo zapadnie w pamięci widzów, ponieważ odbędzie się w nietypowym miejscu i bardzo luksusowej oprawie. Wiadomo już, kto będzie gwiazdą wieczoru.

Gabi Drzewiecka zaprasza miłośników muzyki na wydarzenie Olivia Stars

Pierwsze z wydarzeń Olivia Stars odbędzie się już 2 czerwca w jednym z najbardziej luksusowych wieżowców Trójmiasta Olivia Star. Jest to najwyższy budynek wchodzącym w skład kompleksu Olivia Business Centre w Gdańsku. Budowla ma aż 180 metrów wysokości i jest najwyższym obiektem w regionie. Twórcy chcieli w ten sposób nawiązać do wydarzeń, które odbyły się w sierpniu 1980 roku w tym mieście. Na szczycie budynku mieści się ekskluzywna restauracja prowadzona przez utytułowanego szefa kuchni Paco Pereza, który podczas wyjątkowego wieczoru zaserwuje gościom wykwintną kolację.

W wydarzeniu będą brały udział największe gwiazdy polskiej muzyki. 2 czerwca koneserzy będą mieli okazję wysłuchać utworów Krzysztofa Zalewskiego. Wokalista tego wieczoru wykona swoje największe przeboje w specjalnie przygotowanej na ten wieczór aranżacji. Na scenie pojawi się również Orkiestra Kameralna Progress pod dyrekcją Ireneusza Wojtczaka, znanego polskiego saksofonisty, improwizatora, aranżera oraz kompozytora.

Współorganizatorem oraz gospodarzem wieczoru będzie Gabi Drzewiecka, która w trakcie koncertu będzie przeprowadzała wywiad z głównym bohaterem wieczoru. To jedyna okazja, aby w tak intymnym gronie móc poznać bliżej Krzysztofa Zalewskiego, który jest jedną z najbardziej tajemniczych postaci polskiego show-biznesu.

Olivia Stars – gdzie można kupić bilety?

Organizatorzy przygotowali dla osób zainteresowanych dwa rodzaje biletów: GOLD oraz Platinium.

Goście, którzy zdecydują się na zakupienie zaproszenia GOLD o godzinie 19:00 wezmą udział w Koktajlu Powitalnym w Olivia Garden. O 19:15 na Piętrze Widokowym Olivia Star będzie czekać na nich Niespodzianka muzyczna. O 19:45 zostanie podana uroczysta kolacja w restauracji Vidokówka na Piętrze Widokowym, skąd o 21:00 wszyscy przejdą na 34. piętro Olivia Star, aby wysłuchać utworów zaproszonych artystów. To jednak nie koniec imprezy – o 23:00 na Piętrze Widokowym zostanie otwarty Open Bar, gdzie goście będą mogli skosztować autorskich koktajli. O oprawę muzyczną zadba Dj TomTo & RASSA. Zaproszenie GOLD kosztuje 1000 zł.

Nieco inaczej wygląda program dla osób, które zdecydują się na zaproszenie PLATINIUM. Podobnie, jak w pierwszej opcji o godzinie 19:00 odbędzie się Koktajl Powitalny. Niespodzianka muzyczna oraz kolacja będzie czekała na zgromadzonych w restauracji Treinta y Tres i ARCO by Paco Pérez. Po koncercie, podobnie, jak w wersji GOLD goście przejdą do Open Baru na Piętrze Widokowym oraz zostanie dla nich otwarta strefa PLATINIUM we wspomnianej wcześniej restauracji. O godzinie 24:00 zostanie wzniesiony toast szampanem Dom Perignon, który połączono z degustacją kawioru Antonius. Ta opcja kosztuje 1500 zł.

Bilety na Olivia Stars możecie zakupić na stronie ebilet.pl (link tutaj).


Budynek Olivia Star

Budynek Olivia Star

Wnętrze budynku Olivia Star

Wnętrze budynku Olivia Star

Widok z budynku Olivia Star

Widok z budynku Olivia Star

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×