Szukaj

Powstał pierwszy w Polsce kobiecy „Forbes”! Na okładkach same tuzy show-biznesu!

Forbes Woman Polska edycja

Forbes Women Polska – pierwszy numer w sprzedaży

Rok po premierze Vogue Polska przyszedł czas na kolejną dawkę światowego klimatu w naszym kraju. Właśnie dzisiaj na sklepowych półkach zadebiutował magazyn Forbes Women. Pierwszy numer ma aż dwie okładki, a na nich: szefowa TVN-u Katarzyna Kieli i reżyserka Małgorzata Szumowska!

Forbes Women to światowa marka powstała w 2008 roku z inicjatywy Moiry Forbes. W Stanach Zjednoczonych magazyn zrzesza społeczność kobiet sukcesu, porusza sprawy, które dotyczą kobiet i globalnej gospodarki. Jest to także platforma, której częścią jest magazyn, portal internetowy, media społecznościowe oraz Forbes Akademia, czyli warsztaty, szkolenia, spotkania i konferencje – informuje Brief.pl.

Co mówi o nim odpowiedzialna za wprowadzenie go na polski rynek Anna Kaczmarska?

Forbes jest marką zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Forbes Women jest naturalnym rozwojem brandu Forbes, zgodnym ze strategią rozwoju marki na całym świecie. Dzięki temu projektowi poszerzamy grupę odbiorców – docieramy do pracowników korporacji, środowisk startupowych i młodszych czytelników. Chcemy wspierać kobiety w sukcesie i pokazywać pozytywne przykłady współpracy kobiet i mężczyzn – wyjaśnia.

Okazuje się, że pomysł wprowadzenia magazynu na polski rynek wspiera sama Mairy Forbes:

Nad polską edycją platformy Forbes Women pracowaliśmy wiele miesięcy, projekt został doceniony przez wiele środowisk w Polsce i w USA, a Moira Forbes wspiera nas w inicjatywie – dodaje Anna Kaczmarska.

Katarzyna Kieli i Małgorzata Szumowska w Forbes Women

Pierwszy numer zadebiutował na sklepowych półkach dzisiaj, tj. 4 kwietnia. Twórcy postanowili nieco zaszaleć i stworzyli aż dwie okładki. Na jeden z nich w kolorze czerwonym obecna jest szefowa Discovery zarządzająca platformą w 140 krajach Katarzyna Kieli, a na drugiej – białej – wspaniała polska reżyserka, nagrodzona światowymi nagrodami, Małgorzata Szumowska. Musicie koniecznie zobaczyć te dwa wspaniałe dzieła, które znajdziecie w poniższej galerii.

Warto także dodać, że w  2019 roku planowane jest pięć wydań Forbes Women. Nakład pierwszego, liczącego 164 strony, to 40 tys. egzemplarzy. Za każdy numer zapłacić trzeba 17,90 złotych.

Czym jeździ Iwona Węgrowska? Na widok tego luksusowego auta opadną wam szczęki. Czy to prezent od męża?!

Zarobki Marty Kaczyńskiej są bardzo wysokie. Gwiazda żyje w niewyobrażalnym luksusie

Słodka 14-letnia Roksana Węgiel tym razem ostro przesadziła! Nastolatka wystartowała na premierę filmu ubrana jak wyzywająca lolitka!


Katarzyna Kieli - okładka pierwszego numeru Forbes Women Polska

Katarzyna Kieli - okładka pierwszego numeru Forbes Women Polska

Małgorzata Szumowska – Forbes Women

Małgorzata Szumowska – Forbes Women

Małgorzata Kożuchowska z Forbes Women

Małgorzata Kożuchowska z Forbes Women

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×