Szukaj

Felicity Huffman jest na dnie. Gwiazda „Gotowych na wszystko” znalazła się w bardzo ciężkiej sytuacji

Felicity Huffman

Felicity Huffman

Felicity Huffman niegdyś błyszczała na czerwonych dywanach Hollywood. Niestety po wielkiej aferze korupcyjnej z jej udziałem wszystko się zmieniło. Wczoraj zakończyła odbywanie kary. Jej życie już nie wygląda jak dawniej. 

Felicity Huffman wychowała się w rodzinie, w której nigdy niczego nie brakowało. Pochodzi z zamożnego domu, a swoich rodziców zawsze napawała wielką dumą. Ukończyła prywatne liceum i prestiżową szkołę teatralną. Swoją karierę aktorską rozpoczynała na Broadwayu. Szybko jednak udało jej się przedostać do Hollywood. Wielkim przełomem w jej życiu okazała się rola w produkcji Gotowe na wszystko. Amerykański serial opowiadający o nieco sfrustrowanych paniach domu stał się wielkim hitem nie tylko w USA, ale także na całym globie. Wcielająca się w postać Lynette Scavo zaczęła cieszyć się ogromną popularnością. Huffman grała w nim aż przez 8 lat.

Później przyszła pora na kolejne świetne role. Wystąpiła w filmie Transamerica, a za wcielenie się w transseksualistę została nominowana do Oscara i za ten sam film zdobyła Złotego Globa. Niestety w zeszłym roku zrobiło się o niej bardzo głośno zupełnie z innego powodu. Znana aktorka stała się bohaterką afery łapówkarskiej.

Felicity Huffman jest na dnie

Dzięki roli w serialu Gotowe na wszystko Felicity zgromadziła całkiem pokaźny majątek. Aktorka swoje pieniądze chciała spożytkować w niezbyt zgodny z prawem sposób. Zdecydowała, że chce pomóc swojej starszej córce Sophie w dostaniu się na studia. Zapłaciła więc 15 tys. dolarów za to, żeby podczas egzaminów była traktowana w preferencyjny sposób.

W maju zeszłego roku przyznała się do winy i postanowiła poddać się zasądzonej karze.

W pełni akceptuję swoją winę. Z żalem i wstydem za to, co zrobiłam, biorę pełną odpowiedzialność za swoje działania i zaakceptuję wynikające z nich konsekwencje. Przede wszystkim chcę przeprosić studentów, którzy każdego dnia ciężko pracują, by dostać się na uczelnię, a także ich rodziców, którzy poświęcają wiele, by móc wspierać swoje dzieci – wyznała Huffman.

Aktorka została skazana na 14 dni pozbawienia wolności, grzywnę w wysokości 30 tysięcy dolarów oraz 250 godzin prac społecznych. Chociaż kara nie wydaje się być dla niej zbyt dotkliwa ze względów formalnych, to mocno odbiła się na jej karierze.

Felicity właśnie zakończyła roczny dozór policyjny. Niestety od czasu kiedy stała się twarzą wielkiego obyczajowego skandalu, nowych propozycji pracy nie ma na horyzoncie. Afera korupcyjna bardzo nadszarpnęła jej wizerunek.


Felicity Huffman

Felicity Huffman

Felicity Huffman

Felicity Huffman

Felicity Huffman

Felicity Huffman

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×