NewsyKate znalazła się w "skomplikowanej sytuacji". Wuj księżnej znowu się wygadał

Kate znalazła się w "skomplikowanej sytuacji". Wuj księżnej znowu się wygadał

Wuj księżnej Kate się wygadał (fot. Getty Images)
Wuj księżnej Kate się wygadał (fot. Getty Images)
Źródło zdjęć: © Getty Images
31.03.2024 15:41

Cały świat chce wiedzieć, co dokładnie dzieje się u księżnej Kate. Nie tak dawno ogłosiła, że zmaga się z nowotworem. Jej wuj, który już wcześniej wielokrotnie zdradził kulisy życia rodziny królewskiej, znowu się wygadał.

W mediach na całym świecie huczy od informacji na temat księżnej Kate, która niedawno wyznała, że zmaga się z rakiem i musi poddać się chemioterapii. Żona Williama doczekała się wielu ciepłych słów wsparcia od fanów rodziny królewskiej. Pojawia się także mnóstwo pytań na temat jej stanu zdrowia. Wszyscy chcą wiedzieć, jak wygląda sytuacja.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wuj księżnej Kate się wygadał

Brat matki księżnej Kate, Gary Goldsmith, nieraz miał już okazję zdradzić zakulisowe informacje z życia swojej krewnej. Nie inaczej było w przypadku rozmowy z hiszpańskim "De Viernes". Na pytanie o to, w jakim stanie znajduje się Middleton po upublicznieniu oświadczenia, mężczyzna wyjawił, co dokładnie wie.

Utrzymuję kontakt ze swoją siostrą Carol, by wiedzieć, czy z moją siostrzenicą wszystko w porządku. Uważam, że Kate poradziła sobie naprawdę dobrze, zważywszy na to, w jak trudnej i skomplikowanej sytuacji się znalazła. Nie znam nikogo innego, kto musiałby radzić sobie z czymś podobnym. Wytłumaczyć wszystko dzieciom, a potem jeszcze przekazać wyjaśnienia narodowym i międzynarodowym mediom - przekazał.

W podsumowaniu zaznaczył, że kontaktował się z księżną i przesyłał jej życzenia szybkiego powrotu do zdrowia:

Trudno sobie wyobrazić, by tak wiele komentarzy i teorii spiskowych na nich nie wpłynęło. Wysłałem wiadomości do Kate, aby wiedziała, co w tej sprawie czuję i że ją kocham.

Księżna Kate liczy najmocniej na rodzinę

To właśnie najbliższa rodzina stanowi obecnie dla Kate największe wsparcie. Na swoich rodziców i rodzeństwo może liczyć nawet bardziej niż na royalsów. Tak przynajmniej twierdzi ekspertka Katie Nicholl. Nie wiadomo jednak, jak bliski kontakt zachowuje z Goldsmithem.

Myślę, że prawdziwymi filarami jej życia są jej rodzice, brat James i jej siostra Pippa. Chociaż z pewnością nie widuje się ich razem na zdjęciach zbyt często, bardzo często pojawiają się w tle. Są absolutnie fundamentalni - powiedziała ekspertka.
Wuj Kate zdradził, co nowego u księżnej (fot. Getty Images)
Wuj Kate zdradził, co nowego u księżnej (fot. Getty Images)© Getty Images
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także