Xavier rapuje, a Fabienne? Mandaryna opublikowała dzieło córki. Niesamowity talent

Mandaryna i Fabienne Wiśniewska

Mandaryna i Fabienne Wiśniewska

Mandaryna pęka z dumy. Jej córka też ma talent artystyczny. Gwiazda pochwaliła się tym i opublikowała nowe dzieło nastolatki. Zobaczcie, jak wygląda jej praca.

Marta Wiśniewska – znana szerszemu gronu jako Mandaryna, wiele lat temu rozpoczynała swoją karierę jako tancerka i choreografka w zespole Ich Troje. W 2004 zadebiutowała jako wokalistka. Dotąd wydała trzy albumy studyjne i wylansowała przebój Ev’ry Night. Wywołała ogromne poruszenie, występując z tym właśnie utworem, podczas festiwalu w Sopocie. Wielu zarzuciło jej brak umiejętności wokalnych.

Występując na scenie z Ich Troje, niespodziewanie spotkała miłość. Głośno było o jej związku z liderem – Michałem Wiśniewskim. Para po jakimś czasie postanowiła zalegalizować swój związek. Owocem ich miłości są: 19-letni Xavier oraz rok młodsza Fabienne. Uczucie wygasło, dlatego Michał i Marta postanowili wziąć rozwód. Na początku trudno było im znaleźć nić porozumienia, z czasem wypracowali to i dzielili się opieką nad dziećmi. Niedawno byłe małżeństwo ponownie zaczęło się spotykać. Wszystko za sprawą tego, że Mandaryna znów została choreografką koncertową Ich Troje.

Gwiazda prowadzi własne szkoły tańca, na czym skupiała się przez ostatnie lata. Teraz postanowiła przypomnieć o sobie szerszej publiczności. Mandaryna w lipcu, we współpracy z Gosią Andrzejewicz i Iną, nagrała utwór Nie będziesz szła sama, który jest pewnego rodzaju hołdem dla kobiet. Kilka tygodni temu – po 17 latach – zdecydowała się na nagranie teledysku do utworu Love is just a game, który pochodzi z jej debiutanckiego albumu.

Mandaryna chwali się talentem córki

Mandaryna ma kolejny powód do dumy. Jej syn, Xavier, rapuje, a córka Fabienne również posiada talent artystyczny. Jakiś czas temu gwiazda zamieściła zdjęcie 18-latki, która robiła szkic na kartce przypiętej do sztalugi. Nie ukrywała swojego zadowolenia z tego faktu:

Moja córka …taka skupiona… Cieszę się niezmiernie, że w taki sposób wyraża siebie. Fabienne puszczaj wodzę fantazji, a dostaniesz w zamian nieskończoną satysfakcję i radość tworzenia – napisała na Instagramie.

Tym razem Mandaryna opublikowała zdjęcie gotowego dzieła córki. 43-latka nie mogła wyjść z podziwu:

Moje pracowite dziecko. Brawo Fabienne.

Co za talent!


Fabienne Wiśniewska - córka Mandaryny namalowała obraz

Fabienne Wiśniewska - córka Mandaryny namalowała obraz

18. urodziny Fabienne Wiśniewskiej, córki Mandaryny i Michała Wiśniewskiego

18. urodziny Fabienne Wiśniewskiej, córki Mandaryny i Michała Wiśniewskiego

Mandaryna i Fabienne w Ikei

Mandaryna i Fabienne w Ikei

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×