Scena jak z filmu! Takich oświadczyn w polskim show-biznesie jeszcze nie było! Para zaręczyła się na imprezie wysadzonej celebrytami!

Zaręczyny Ewa Lewandowska Tomasz Mandes

Zaręczyny Ewa Lewandowska Tomasz Mandes

Kto zaręczył się na premierze filmu Underdog?

Ewa Lewandowska i Tomasz Mandes zaręczyli się w spektakularnym stylu. Producentka została poproszona o rękę tuż przed rozpoczęciem seansu jej najnowszego filmu Underdog. Na oczach celebrytów i dziennikarzy ukochany wręczył jej pierścionek zaręczynowy. Karolina Szostak nagrała całą romantyczną sytuację, a następnie pokazała ją na Instagramie.

Film Underdog, który do kin trafi 11 stycznia, opowiada o losach  Borysa Kosińskiego, zawodnika MMA, który u szczytu formy popełnia błąd w walce ze swoim największym rywalem Denim Takaevem. Jedna wpadka przekreśla jego dalszą karierę.

We wtorkowy wieczór zorganizowano premierowy pokaz dla gwiazd i mediów. Na czerwonym dywanie pojawili się nie tylko członkowie obsady i twórcy produkcji, ale także stołeczni celebryci. Nic więc dziwnego, że przed obiektywami fotoreporterów pozowali m.in. Karolina Szostak, Aleksandra Popławska, Roma Gąsiorowska, Edyta Herbuś, Jarosław Boberek oraz Anna Czartoryska.

Przed emisją filmu to właśnie oni byli świadkami niezwykłych oświadczyn. Kiedy Tomasz Mandes zapytał swoją ukochaną Ewę Lewandowską o to, czy spędzi z nim resztę życia, wiele osób wstrzymało oddech. Kiedy kobieta powiedziała „tak”, niemalże wszyscy odetchnęli z ulgą nagradzając narzeczonych gromkimi brawami:

Żeby nie było tak sielankowo, to tak różowo nie było… – zażartowała ze sceny wyraźnie zaskoczona Ewa Lewandowska.

Niecodzienne i szalenie romantyczne zdarzenie pokazała Karolina Szostak na swoim Instastory. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

Gratulujemy!

Kim jest Tomasz Mandes?

Tomasz Mandes to aktor, który zadebiutował na wielkim ekranie w filmie wojennym Andrzeja Wajdy Pierścionek z orłem w koronie. Przez lata zdobywał artystyczne wykształcenie. Studiował m.in. na Wydziale Aktorskim w łódzkiej Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera, którą ukończył w 1999 roku.

Rozpoznawalność zyskał dzięki roli Hrabiego w serialu Trędowata, a popularność dzięki temu, że wcielił się w asystenta detektywa w serialu Malanowski i partnerzy.

Anna Popek, Krystian Kukułka, Kasia Burzyńska i wielu innych prowadzących „Dzień Dobry Polsko” we wspólnej sesji

„Dzień Dobry Polsko” wygrywa z „Dzień Dobry TVN” i „Pytaniem na śniadanie”? Znamy wyniki oglądalności

Anna Popek nową prowadzącą program śniadaniowy! Zrobi konkurencję „Pytaniu na śniadanie”?


Tomasz Mandes oświadczył się Ewie Lewandowskiej

Tomasz Mandes oświadczył się Ewie Lewandowskiej

Tomasz Mandes oświadczył się Ewie Lewandowskiej

Tomasz Mandes oświadczył się Ewie Lewandowskiej

Tomasz Mandes oświadczył się Ewie Lewandowskiej

Tomasz Mandes oświadczył się Ewie Lewandowskiej

Komentarze

  • Gość pisze:

    Nie wierze , aż wszędzie sprawidziłam.. co taki przystojny facet widzi w tej nieurodziwej i nie zbyt dobrze ubranej kobiecie ? To jest mezalians piękna z brzydota , No nie wierze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×