Ewa Chodakowska pochwaliła się szczepieniem przeciw COVID-19. Internautka zarzuciła, że dostała za to pieniądze. Riposta trenerki w punkt

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska przyjęła szczepionkę przeciw COVID-19, o czym poinformowała w sieci. W komentarzach wybuchła prawdziwa burza. Trenerka zareagowała na negatywne komentarze.

Epidemia koronawirusa w Polsce trwa od ponad roku. Walką z SARS-CoV-2 mają być szczepienia, które ruszyły w błyskawicznym tempie. Od końca grudnia w naszym kraju podawana jest wakcyna, o którą może się ubiegać każda chętna osoba. W pierwszej kolejności taką szansę otrzymali pracownicy służby zdrowia, potem seniorzy, służby mundurowe, nauczyciele oraz reszta społeczeństwa.

Wśród osób zaszczepionych nie brakuje gwiazd. Wśród nich jest m.in. Maciej Stuhr, który niedawno przyjął drugą dawkę szczepionki. To nie spodobało się Violi Kołakowskiej, która zarzuciła, że osoby takie jak gwiazdor są niewolnikami systemu. Sam zainteresowany nie pozostawił tego bez reakcji i napisał, że głoszenie takich tez i komentarzy jest niewłaściwe.

Ewa Chodakowska zaszczepiła się przeciw COVID-19

Do grona osób zaszczepionych dołączyła też Ewa Chodakowska. Trenerka poinformowała o wszystkim w sieci, gdzie pochwaliła się zdjęciem, na którym towarzyszy jej mąż Lefteris Kavoukis. Przekazała, że już się zaszczepiła. Wzięła dwa dni wolnego, w których trakcie zregeneruje organizm, a internautki zachęciła do tego, by wykonały poniedziałkowy trening:

Kochana… Zrób dziś LAJFA Z PONIEDZIAŁKU …jest PYSZNY! Zaufaj mi. Ja natomiast zabieram się za dwa dni LABY NA LEGALU.

 

W komentarzach wybuchła prawdziwa burza. Gdy część internautów bije trenerce brawa, inna podkreśla, że robi niewłaściwie:

  • Trzymam kciuki by bez powikłań się obeszło.
  • Superowo, że jesteście zaszczepieni, ja już odliczam moje 6 dni. A dziś trening bez Ewci, ale z motywacyjnym kręciołem.
  • I po co tem cały zdrowy tryb życia ,jeśli pozwoliła Pani sobie wstrzyknąć truciznę ,nieprzebadana substancje, która prawdopodobnie będzie powoli degradować Pani organizm.
  • Nie zrozumiem. I nie rozumiem. W zdrowym ciele zdrowy duch. Właśnie zabiliście i ciało i duszę. Życzę dużo zdrowia.
  • Szczepienie sie lub nie to kazdego wybor, podzielenie sie o tym z calym swiatem to kazdego wybor. Zmiana zdania jest rowniez mozliwa jak u kazdego czkowieka. Po co ten jad?

Jedna z internautek poszła o krok dalej i zarzuciła, że Ewa Chodakowska wzięła pieniądze za promowanie szczepień. Gwiazda nie pozostawiła tego bez reakcji:

Jakich pieniędzy? Skąd pomysł, że ktoś dostaje za to pieniądze? Nie wstyd ci powielać tych skretyniałych teorii spiskowych? Usłyszałaś i powtarzasz, bo dowodów nikt nie ma […] jestem dorosła, mam pieniądze, to mój wybór, bo mam wybór, tak? Serio wydaje ci się, że ktoś mógłby mnie przekupić pieniędzmi, żebym zrobiła coś wbrew swojej woli? Każdy sądzi według siebie. Jesteś przekupna? Nie oczekuj proszę ode mnie, że będę robić i mówić tak, jak ty uważasz.

Trzeba przyznać, że to naprawdę cięta riposta.


Ewa Chodakowska zaszczepiła się przeciw COVID-19

Ewa Chodakowska zaszczepiła się przeciw COVID-19

Ewa Chodakowska - 29. finał WOŚP

Ewa Chodakowska - 29. finał WOŚP

Ewa Chodakowska w obcisłym kombinezonie

Ewa Chodakowska w obcisłym kombinezonie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×